Rubriky

Jak na efektivní úklid, aneb uklízíte rádi?

Pokud ano, tyčový vysavač Rowenta X-Force Flex 11.60 AQUA je rozhodně ten správný partner. Až se budete divit, jak jde úklid pěkně od ruky a mnohem snáz, než jste byli zvyklí. Užijte si každou chvilku a nechte vysavač, ať se pořádně protáhne.

S bezdrátovým tyčovým vysavačem Rowenta X-Force Flex 11.60 AQUA (RH9890) je potěšení uklízet! Současně můžete vysávat i vytírat a díky flexibilní trubici dosáhnete až čtyřikrát dále pod nízkým nábytkem, aniž byste namáhali záda. S funkcí Power LED Vision navíc zachytíte veškerý prach, který vám už neuteče! Technologicky vylepšený digitální motor Digital Force (až 130 Air Wattů) a přiložená výkonná zasouvací baterie (25,2 V) vám poskytnou 45 minut opravdu efektivního úklidu. Bezdrátový vysavač disponuje třemi režimy (úsporný, maximální a tlačítko intenzivního výkonu), vyhoví tak všem vašim potřebám – každodennímu úklidu všech povrchů, ale také likvidaci větších nečistot, které vyžadují pořádný výkon… Oproti předchozím řadám je X-Force FLEX 11.60 vylepšený o polohu Stop&Go, pokud potřebujete krátkou pauzu pro vysátí povrchů s ručním vysavačem, tak kartáč a trubice zůstanou samostatně stát. Součástí vysavače je široká nabídka příslušenství, abyste byli vždy připraveni vysávat všechny povrchy. Doporučená prodejní cena je od 10 999 korun/ 429 euro.

  1. TIP: Vysavač je navíc vhodný i pro alergiky! Zachytí až 99,99 % prachových částic a díky filtrační technologii vypouští čistý vzduch.
  2. TIP: Provozní dobu vašeho přístroje můžete snadno navýšit a vysávat až 1 hodinu a 30 minut, pokud si dokoupíte dodatečnou baterii.

 

 

 

 

A pokud odpověď na zásadní otázku oblíbenosti úklidu u vaší maličkosti zní ne, máme pro vás řešení, jak mít čistou podlahu bez námahy. S robotickým vysavačem Rowenta X-Plorer Serie 60 můžete mít stále nohy nahoře…

Robotický vysavač Rowenta X-plorer Serie 60 vše odpracuje za vás, navíc je skutečně tenký, měří pouhých 6 cm včetně koleček a dostane se hravě pod nízký nábytek nebo do nejhůře dostupných zákoutí! Těžce dostupná místa zbaví nečistot se dvěma bočními kartáči a při vysávání rovnou vytírá díky technologii Aqua Force. Inteligentní úklid celé vaší domácnosti zaručuje navigační systém Smart Exploration 4.0: boční kamera a technologie TOF, která dokonale sleduje cestu kolem stěn, gyroskopická technologie a infračervené senzory, díky kterým se robot pohybuje logickou cestou. Robot na základě důmyslné funkce detekce koberců rozpozná typ podlahy a automaticky přizpůsobí sací výkon pro konkrétní plochu. Jakmile robota spárujete s bezplatnou aplikací, nic už vám nebrání ve spuštění robota kdykoli a odkudkoli! Je to navíc opravdu estetický kousek s nadčasovým designem, který je vyroben pro trvale vysoký výkon! Doporučená prodejní cena je od 9 999 korun/ 379 euro.

Speciálně pro majitele zvířátek…

Pokud máte domácí zvířátko a toužíte po stále čisté domácnosti – Rowenta Explorer Serie 60 Animal Kit (RR7455) je vybaven vysoce účinným kartáčem Animal Turbo: kartáč s kombinací dvou materiálů pro vysávání zvířecích chlupů nebo velkých chomáčů prachu, který uklidí dokonce i chlupy zašlapané v podlaze.

 

Nejen alergici ocení…

Robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 60 Allergy Kit (RR7447) ocení všichni alergici a rodiny s malými dětmi. Vysoce účinný filtr zachytí až 99,9 % prachu a zbaví domácnost veškerých chuchvalců prachu – ale hlavně, bez vaší námahy!

 

 

Francouzská rodinná firma Groupe SEB, na českém trhu známá díky značkám Tefal, Rowenta či Krups, se v rámci svého projektu zavazuje k Opravitelnosti výrobků po dobu 10 let – to platí již pro celých 95 % produkce společnosti.

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Jak na efektivní úklid, aneb uklízíte rádi?”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *