Rubriky

Nové nadýchané omelety KetoMix

KetoMix dieta nabízí nově dvě příchutě omelet – pažitkovo-cibulovou a s příchutí sýra a slaniny. Obě mají maximálně snížený obsah sacharidů a obsahují jen 95 kcal. Proto jsou výborné nejen při ketonové dietě, ale i pro běžné zdravé stravování. A jejich příprava vám zabere maximálně pět minut.  

Obě varianty nových KetoMix omelet jsou plné vlákniny, vitamínů, bílkovin a minerálních látek. Do těla tak dostanete všechny potřebné živiny. Jsou také zcela bez lepku, a tudíž je mohou konzumovat také celiaci. Stejně jako v ostatních KetoMix produktech v nich nenajdete přidané glutamáty a žádné další chemické přísady.

KetoMix omeletu s příchutí slaniny a sýra si můžete připravit jako klasickou omeletu s různými variacemi zeleniny nebo na způsob míchaných vajíček. I během diety tak vyhovíte svým chuťovým buňkám. Pomocí směsi na omelety zahustíte dokonce i omáčky. V redukčním jídelníčku si tak pochutnáte na koprovce, houbovce ale i guláši. Proteinové omelety se hodí jako snídaně, svačina, oběd nebo i rychlá večeře.

Česká dieta KetoMix vychází z principů ketonové, proteinové a nízkosacharidové diety. Při jejím držení se kontrolovaně omezí příjem sacharidů, tím se tělo dostane do takzvané ketózy a jako zdroj energie začne využívat vlastní tukové zásoby. KetoMix v současné době nabízí desítky produktů a jídel a kompletní dietní programy. V červenci 2020 značka oslavila 100 000 zákazníka.

 

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Nové nadýchané omelety KetoMix”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *