Rubriky

FOR BEAUTY plný novinek a velkolepých show

Naplněné očekávání – tak by se dal shrnout veletrh FOR BEAUTY, který proběhl ve dnech 8. – 9. října na pražském výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Velkolepá show, módní přehlídky, hudební i taneční vystoupení a bohatý program může být synonymem pro letošní veletrh kosmetiky a krásy. Opravdu se povedl, vydařil se.

„Jsme rády, že se nám veletrh povedl a vystavovatelé byli nadšení. Návštěvnost byla po takové pauze nad naše očekávání, zajistili jsme i bohatý program a jsme opravdu moc rády, že se nám to takto povedlo, říká ředitelka veletrhu Janica Ciglianová, která se svoji kolegyní, manažerkou veletrhu Lucií Vrtalovou celý veletrh bezchybně zajistila. „Jsme nadšené a máme jen pozitivní ohlasy jak od vystavovatelů, tak od návštěvníků.“, dodává Lucie.

Módní přehlídku s originálními modely Báry Polákové předváděly herečka Bára Fišerová a modelka Nora Záhoráková.  Finalisté muže roku zase předvedli jak, volnočasové, tak i společenské boty od společnosti PAT SHOES.

Ta je známá zvyšujícími botami pro muže, které je dělají až o 7 cm vyšší! Na podiu se představil i Dětský balet Praha, gospelová zpěvačka Leona Gyongyosi a duo SounDay.  Téměř celý veletrh moderoval Aleš Lehký.

Na veletrhu měla autogramiádu svých knih herečka Sandra Pogodová a část pátečního programu brilantně připravil a zároveň moderoval tradičně ve spolupráci s JO Magazínem a JO HAIR STAR Magazínem stylista a vizážista Kája Pavlíček.

„Povedlo se to opravdu moc, měl jsem spoustu pozitivních reakcí. Lidé se bavili. Já připravuji show na FOR BEAUTY již po několikáté a pokaždé je to tady super. Někdo měl možná obavy, že bude málo lidí, ale opak je pravdou. Veletrh byl plný vystavovatelů a nadšených návštěvníků.“, dodává Kája, který měl na starost část pátečního programu.

A novinek tu bylo opravdu hodně.  Vystavovatelé se téměř „předháněli“, kdo víc upoutá pozornost návštěvníků, kteří si tak užili líčení zdarma, modelování nehtů a spoustu ochutnávek ať již čokoládových nebo vanilkových vín společnosti Jana Grey, luxusních čokoládových pralinek od společnosti Andělské pralinky nebo thajských potravinových doplňků ve formě gelů s Carnitinem, kolagenemči heřmánek od společnosti Beauti Jelly.

Velký zájem vzbudilo i BIO RAW kakao přímo z Peru, s názvem JO! CACAO, které jako super potravina je úplnou novinkou na českém trhu. Mimo jiné, právě zmíněné čokoládové pralinky byly vyrobeny z tohoto kakaa. A opravdu chutnaly!

Zájemce o krásu určitě nadchnuli zástupci kliniky Beauty Esthetic Prague, kteří jednak nabízeli své odborné estetické služby za akční ceny pro návštěvníky a zároveň představili špičkový kolagen značky AURACOS.

Na veletrhu byl představen i Institut krásy a zdraví ADARAYA, který prezentovala jeho majitelka a ředitelka Katarina di Angelo, jako institut s  komplexním přístupem ke zdraví a kráse.

Profesionálové z oboru se mohou těšit a zapojit do nového projektu Kateřiny Fadljevičové, která na FOR BEAUTY představila Czech Holistic Academy, jehož je zakladatelkou.

Další zajímavostí byla i prezentace dentální kliniky MAOCLINIC, která má sídlo v kateřinské ulici v centru Prahy a specializuje se na komplexní, nadstandardní i estetickou stomatologii a špičkové zubní implantáty a využívá metody „All on 4“ nebo „vše na čtyřech“ od Nobel Biocare.

Návštěvníci přírodních produktů byli nadšeni z ryze přírodních krémů jak pro estetické, tak zdravotní účely českého výrobce Bylineo, které měli možnost na veletrhu vyzkoušet.

Veletrh se zkrátka povedl a my v redakci se už těšíme na ten další!

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “FOR BEAUTY plný novinek a velkolepých show”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *