Rubriky

PAT SHOES na přehlídkovém mole

Když mu bylo teprve sedmnáct let, nechal se Patrik Toman zplnoletnit, aby mohl založit firmu a začít podnikat. Měl totiž neotřelý nápad – prodávat boty, které budou dělat muže vyššími. V současnosti je společnost PAT SHOES již pevně etablovaná na českém trhu a její zvyšovací boty nosí špičkoví manažeři, modelové i lidé z šoubyznysu. Všichni chtějí být vyšší, dokonce i ti vysocí.

Letos ale Patrik svůj sen posunul ještě o kousek dál. Ve spolupráci se stylistou a vizážistou Kájou Pavlíčkem totiž uspořádal první módní přehlídku, a to na veletrhu FOR BEAUTY konaném 8. až 9. října v pražském PVA EXPO v Letňanech. Modelové, kteří boty předváděli, byli navíc finalisté Muže roku 2021!

Účastníci přehlídky si mohli prohlédnout obuv společenskou i volnočasovou a celkově se bylo opravdu na co dívat. Obuv zaujala nejen přihlížející u módního mola, ale i návštěvníky výstavního stánku společnosti PAT SHOES, se kterou teď má šanci být vyšší až o sedm centimetrů úplně každý!

„S přehlídkou jsem byl velmi spokojený, spolupráce s Kájou se opravdu vyplatila a přehlídka byla z mého pohledu povedená. Překvapilo mě, že i modelové Miss muže roku, kteří mají pro většinu lidí postavu blížící se celospolečenskému ideálu, ocenili být o pár centimetrů vyšší. Teď máme obuv zatím pouze pro muže, ale již brzy budeme mít i dámskou kolekci. Jsem rád, že za relativně krátkou dobu máme skvělou pozici na trhu a svoji první přehlídku. A kdo lepší, než finalisté muže roku mohli naše modely představit,“ říká majitel společnosti Patrik Toman.

Kája Pavlíček dodává: „Chtěl jsem, aby přehlídka byla dynamická a aby z ní bylo cítit, že tyto boty dodávají s výškou i sebevědomí, a to se podle mě a ohlasů podařilo.“

A co se chystá v PAT SHOES za další novinky?

„Novinek je teď dost. Mimo kolekci pro ženy, kterou jsem již zmiňoval, připravujeme i další novou kolekci pro muže. Bude možné si také pořídit zvyšovací vložky do jakékoliv obuvi. Myslím, že je opravdu se na co těšit. Sortiment rozšíříme také o doplňky pro gentlemany, ale zatím nechci říkat jaké. A co je pro nás teď asi nejdůležitější? Chystáme se vstoupit i na zahraniční trhy,“ dodává Patrik.

Sny se mají plnit a my držíme PAT SHOES pěsti, ať nadále plní sny nejen jejího zakladatele, ale i jeho zákazníků.

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “PAT SHOES na přehlídkovém mole”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *