Rubriky

Tip na netradiční adventní výlet: Večerní prohlídka pivovaru Radegast. Hořké pivo za svitu baterek!

Chcete-li si na chvíli odpočinout od záplavy vánočních světýlek, přeplněných adventních trhů a sladké chuti cukroví či svařeného vína, vydejte se na večerní prohlídku pivovaru Radegast v Nošovicích. Tříhodinové prohlídky se konají 18. prosince od 18 hodin.

Za romantického svitu baterek projdete výrobními prostory jednoho z nejmodernějších pivovarů v České republice. Seznámíte se s jeho historií, která se začala psát spolu s položením základního kamene v roce 1966, první várku piva uvařil sládek Jaromír Franzl o čtyři roky později. Sládci dodnes zachovávají původní recepturu, která Radegastu zaručuje nezaměnitelnou chuť a výraznou hořkost, jak si ostatně sami ověříte během degustace v pivovarské věži. Tam navíc absolvujete i oblíbenou Radegastovu školu čepování, během které vás mistr výčepní zasvětí do tajů tohoto krásného řemesla.  Návštěvníci starší 18 let získají na konci prohlídky dárek v podobě 4packu 0,5 l piva Radegast. Záleží jen na vás, zda jej nadělíte pod vánoční stromeček nebo se osvěžíte už během svátečních příprav…

Svá místa na speciálních večerních prohlídkách pivovaru Radegast si rezervujte předem na telefonu: 558 602 566 či emailem: exkurze@radegast.cz. Cena: 199 Kč/osoba.

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Tip na netradiční adventní výlet: Večerní prohlídka pivovaru Radegast. Hořké pivo za svitu baterek!”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *