Rubriky

Vítězka soutěže Dáma roku 2020 získá poukaz na individuální pobyt v New Yorku

Ve čtvrtek 12. března 2020 od 19 hodin se ve Vršovickém divadle MANA uskuteční finále druhého ročníku celostátní soutěže pro ženy nad 33 let – Dáma roku 2020.

  

I letos se mezi sebou utká 12 finalistek, které díky pořádající společnosti Stockholm Dream Production absolvovaly soustředění v chorvatském Drveniku.

  

Během finálového večera se dámy představí: formou medailonku, v rámci módní přehlídky společenských šatů San Verità a při volné disciplíně. Vítězka soutěže Dáma roku 2020 získá poukaz na individuální pobyt (na míru) v New Yorku pro dvě osoby od společnosti Stockholm Dream Travel.

  

Večerem budou provádět herec Miroslav Šimůnek a televizní moderátor Karel Voříšek. A kdo zasedne do poroty? Hudebník Felix Slováček, zpěvák Jakub Smolík, podnikatelka Šárka  Grossová,
muzikálová zpěvačka a herečka Natálka Grossová, spisovatel, moderátor a zástupce internetové televize ALL TV Richard Sacher, módní stylista Kája Pavlíček, zpěvačka Michaela Linková, organizátor soutěže Muž roku David Novotný a zástupci partnerů soutěže. V rámci doprovodného programu vystoupí zpěváci Ina Urbanová, Luboš Rosenkranz a Mína, břichomluvec Zdeněk Polach a
mnoho dalších.

  

Finalistky damaroku.cz/finalistky/finalistky2020

První ročník:

 

Fotografie: Karel Labuť/image-club.cz

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vítězka soutěže Dáma roku 2020 získá poukaz na individuální pobyt v New Yorku”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *