Rubriky

Žluté lázně nejsou jenom pláž. V srpnu nabídnou koncert skupiny Mirai, Thajský den i cestovatelské projekce

Žluté lázně v Praze 4 Podolí nabídnou i v srpnu bohatý program pro letní dny. Ve čtvrtek 8. srpna vystoupí v areálu skupina Mirai, v sobotu 10. srpna čeká všechny gurmány Thajský den, 12. a 21. srpna pak oblíbené stand-up cestovatelské projekce. 24. srpna pak Festival bojových sportů.

Už ve čtvrtek 8. srpna čekal návštěvníky Žlutých lázní koncert kapely Mirai. Oblíbení hudebníci vystoupili na velkém pódiu na travnaté pláži od 19 hodin v rámci hudebních pikniků Hitrádia City. Skupina Mirai vystoupila v areálu na břehu Vltavy teprve podruhé a podle slov jejího frontmana Miraie Navrátila na to její členové rádi vzpomínají: Koncerty v Praze, zvlášť na takhle příjemných místech u vody jsou vždycky za odměnu. Myslím, že to bude hodně jiný, protože to bude akustičtější a pohodovější formát koncertu, což se nám stává jen málokrát do roka. Bude to spíše takový i setkání a pokec s lidmi více než pompézní koncert. Těšíme se!!,“ říká Mirai Navrátil.

Thajsko na břehu Vltavy

V sobotu 10. srpna zavítají do Žlutých lázní milovníci Thajské kultury a kuchyně. Vůbec poprvé pořádají Žluté lázně Czech-Thai Day pod záštitou Thajské ambasády a Česko-Thajské hospodářské komory. Labužníci se mohou těšit především na kulinářské speciality jako je Pad thai, kuřecí soté a další. Samozřejmostí bude pivo Singha. Diváci si také užijí ukázky bojového umění Muay Thai a mohou se osobně seznámit s kopy a údery. Akce začíná ve 14 hodin.

Další srpnové akce:

  1. srpna stand-up cestovatelská projekce Kolem světa. Návštěvníci Žlutých lázní uslyší vyprávění Lucie Radové, jedné z pěti statečných žen, které projely v Tuk tuku napříč divočinou jižní Ameriky.
  2. srpna stand-up cestovatelská projekce Kolem světa. Vyprávět a promítat svoje zážitky bude Matěj Balga, který jel na kole a kajaku kolem světa.
  3. srpna Festival bojových sportů.

Více informací o areálu Žluté lázně najdete na webu www.zlutelazne.cz nebo facebookovém profilu.

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Žluté lázně nejsou jenom pláž. V srpnu nabídnou koncert skupiny Mirai, Thajský den i cestovatelské projekce”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *