Rubriky

Další body pro Charouz Racing System: Hvězdný Delétraz a návrat Correy

Další ze série virtuálních závodů tentokrát „hostil“ slavný okruh v Monaku. Tam se už tradičně daří jezdcům stáje Charouz Racing System, což se potvrdilo i tentokrát, byť jen na simulátoru. První a druhé místo si totiž připsal navrátilec do české stáje Louis Delétraz. Skvělé je také sledovat chuť do závodění v podání Juana Manuela Correy, který se stále zotavuje z tragické nehody ve Spa, při které přešel o život Anthoine Hubert.

Oba piloti byli na virtuálním okruhu v uličkách Monte Carla hodně vidět. Louis Delétraz v prvním závodě dokázal, že i tady je důležitá strategie. Díky správné volbě pneumatik se mu totiž podařilo ze čtvrtého místa na startovním roštu prokousat až ke konečnému triumfu. Ve sprintu to pak dlouho vypadalo, že si pro první místo dojede Juan Manuel Correa. Pomyslný šachovnicový praporek opravdu viděl jako první, kvůli penalizaci pak ale klesl na třetí místo. Z triumfu se tak mohl radovat místní oblíbenec Arthur Lecler, druhý byl téměř nezastavitelný Delétraz a třetí příčka nakonec zůstala pro Correu.

 

Čtvrté a závěrečné kolo virtuálního šampionátu se pojede 7. června na okruhu v Baku. Všichni už se ale těší hlavně na začátek července, kdy se kolotoč formule roztočí prvními dvěma reálnými závody v Rakousku. A to teprve bude podívaná! Český fanoušek věří, že si o nejvyšší posty zabojují piloti stáje Charouz Racing System jak v seriálu F2, tak i F3.

 

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Další body pro Charouz Racing System: Hvězdný Delétraz a návrat Correy”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *