Rubriky

Dana Morávková se nevzdává

Okouzlující herečka Dana Morávková je v branži známá svou precizností a pracovitostí. Kromě účinkování v televizi a v divadle se věnuje už pátým rokem i navrhování vlastní kolekce kabelek pro českou značku Elega.

Stejně jako mnoho dalších značek i ji na jaře zasáhl fakt, že svým věrným fanouškům nemohla představit novou kolekci se vší parádou, jak bývá zvykem. Přestože ani nyní není situace ideální, herečka se rozhodla nevzdat a alespoň v malém měřítku představit své kabelky pro podzim a zimu. „Jsem neskutečně vděčná, že jsme se tu mohli sejít alespoň v tomto počtu. Moc děkuji, paní majitelce Evě Šedinové, že tvorbu této kolekce posvětila, přestože je tvorba cestovních tašek v těchto časech možná troufalým počinem. Na druhou stranu se výborně hodí na malé výlety po Čechách a věřím, že je třeba si dělat radost třeba nákupem nové kabelky,“ říká herečka.

Chybět nemohla ani Romana Pavelková, která je spojená se stálou kolekcí značky z Třebechovic pod Orebem. Tentokrát se však místo role modelky ujala role moderátorky celé akce. „Představení kabelek tradičně moderuje Honza Čenský, ten se ale z pracovních důvodů nemohl zúčastnit, takže mi byla tato šance nabídnuta a já ji ráda přijala. Jsem nadšená z řady Grace, která je přesně podle mého vkusu,“ prozradila usměvavá zrzka, která si se zájmem vyzkoušela skutečně všechny kabelky.

Mužský element ale na události nechyběl. Místo seriálového manžela přišel Danu podpořit ten opravdový, Petr Malásek. A chválou na svou ženu opravdu nešetřil: „obdivuji její pracovitost, to je jedna z věcí, které nás spojují.“

 

Foto: Elega.cz

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Dana Morávková se nevzdává”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *