Rubriky

Tipy: Dejte své pleti i rukám po sluníčku napít!

Neustálé změny počasí dávají pokožce pořádně zabrat. Teď, když se loučíme s letními teplotami a intenzivním svitem sluníčka, je potřeba pleť správně revitalizovat. Pokožka po sluníčku může být poměrně citlivá, a proto bychom jí měli věnovat zvýšenou péči. Aby se pleť dokázala přizpůsobit čerstvým změnám, doporučujeme začít od základu – od čistění ráno až po nanesení krému na noc. Během letních měsíců je totiž časté, že je péče o pleť a jakákoliv vrstva krému, obzvlášť na obličeji, upozaděna. Teď je čas pleti dodat vše, co potřebuje ke správnému fungování a zachování mladistvého vzhledu.

Přinášíme vám výběr těch nejzajímavějších produktů, se kterými vzhled své tváře hezky oživíte a zvládnete změny bez zbytečných komplikací.

Micelární voda Bioten pro suchou a citlivou pleť

  • pro suchou a citlivou pleť
  • s prebiotiky a 100 % přírodním šafránem
  • zmírnění alergických reakcí
  • vhodný pro obličej a rty

Důkladné čištění je základ pro zdravou pleť, která může přijmout další výživu. Ovšem ani čištění, ač se jedná o rutinní záležitost, není vhodné zanedbávat. Připravte svou pleť a odlehčete ji opět večer pomocí micelární vody od Bioten. Tento produkt byl speciálně vyvinut pro suchou a citlivou pleť, takže je k ní maximálně šetrný. Micelární voda obsahuje prebiotika a 100% přírodní šafrán. Tento čisticí přípravek na pleť účinně odličuje obličej, oči i rty a pomáhá také ke zmírnění alergických reakcí.

Cena: 149, 90 Kč/ 400 ml

Omlazující krém Astrid Q10 na noc

Stejně jako je spánek důležitý pro regeneraci našeho těla, i pleť potřebuje využít čas k tomu, aby vstřebala, co jí chybí. Obličej totiž přes den snáší mnoho, ale potřebuje se znovu pořádně napít a revitalizovat. O to se postará ASTRID Q10 MIRACLE noční krém proti vráskám. 2,5 milionu mikroperel koenzymu Q10 zajistí, že produkce kolagenu bude stimulována a také to, že pomohou v redukci jemných vrásek. Díky krému si tak vaše pleť vychutná bohatou omlazující péči a další den bude zářit energií.

Cena: 149, 90 Kč/ 50 ml

Novinka od Indulony: ultra výživný krém na ruce

Nezapomínejte na vaše cenné pomocníky, které jsou každý den něčím namáhané. Vyzkoušejte nový ultra výživný krém na ruce. Tato novinka od léty prověřené značky Indulona pečuje o vysušenou, odmaštěnou a popraskanou pokožku. Ruce tak dostanou maximální potřebnou péči. Díky složení s makadamovým olejem dodává hloubkovou hydrataci a výživu vašim rukám. Díky svému složení chrání pokožku před nepříznivými vnějšími vlivy. Krém zanechává ruce dokonale jemné a hebké na dotek.

Cena: 49, 90 Kč / 50 ml

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Tipy: Dejte své pleti i rukám po sluníčku napít!”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *