Rubriky

Fenomenální DTM na SPORT 5: To nejlepší pro motoristické fanoušky

DTM je prvotřídní motoristický sport, kde je extrémní konkurence jak pilotů (včetně exjezdců F1), tak i jezdeckých stájí. Automobilové značky v těchto závodech s maximální zátěží prezentují kvalitu a výkon svých cestovních vozů. Díky televizní stanici SPORT 5, která má od dubna 100 % pokryti a je jedinou českou sportovní televizí, jejíž signál je šířen pro všechny diváky zdarma, můžete být u toho v přímých přenosech.

Žádná jiná série závodů po celém světě nekombinuje tradici a modernismus tak dokonale jako DTM. Dochází zde k častějším kontaktům a souboje jsou mnohem dramatičtější, odvážné předjíždění a nepřetržitá akce na trati, kde se stále posouvají hranice možného, to je DTM. S nadsázkou lze říct, že jsou to závody kapotovaných formulí 1.

Proto se televize SPORT 5 rozhodla zakoupit televizní práva a celý seriál můžete díky tomu sledovat i vy. SPORT 5 je navíc jediná česká sportovní televize šířená pro všechny diváky volně a zdarma v pozemních vysílání s tím, že program je šířen také satelitním a kabelovým vysíláním, IPTV a Online TV. Seriál závodů DTM 2020 bude velmi chutným bonbonkem, který by si neměl nechat ujít žádný fanda motorsportu. V závodech se objeví u našich fanoušku milovaný expilot F1, Polák Robert Kubica, jehož hlavním partnerem je Orlen. Do tohoto holdingu spadá i Benzina.

 

Kalendář závodů:

  1. Spa-Francorchamps (BEL) 1.-2. srpna
  2. Lausitzring (GER) 14.-16. srpna
  3. Lausitzring (GER) 21.-23. srpna
  4. Assen  (NED) 4.-6. září
  5. Nürburgring (GER) 11.-13. září
  6. Nürburgring (GER) 18.- 20. září
  7. Zolder (BEL) 9.-11. října
  8. Zolder (BEL) 16.-18. října
  9. Hockenheim (GER) 6.-8. listopadu

Jak se bude vysílat na SPORT 5:

18x kvalifikační závod

18x závod

1x highlight

(vše odvysíláno v přímém přenosu a čtyřech reprízách)

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Fenomenální DTM na SPORT 5: To nejlepší pro motoristické fanoušky”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *