Rubriky

FOR BEAUTY představí nejen zkrášlující novinky

Milovníci kosmetiky, dokonalých nehtů, krásných vlasů i příznivci zdravého životního stylu si užijí svůj oblíbený veletrh FOR BEAUTY už na podzim. Veletrh krásy FOR BEAUTY je letos jediným veletrhem ve svém oboru v celé České republice a navštívit ho můžete 8.–9. října na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Tradiční veletrh FOR BEAUTY je zaměřen na nehtovou modeláž, manikúru, pedikúru, kosmetiku, péči o vlasy a zdravý životní styl. Pestrá škála vystavovatelů vám představí aktuální trendy v těchto oborech a odborníci vám během bezplatných konzultací nabídnou výběr toho nej přesně pro vás. Většinu výrobků zde pořídíte s báječnými veletržními slevami.

Ohledně vlasů vám rád osobně poradí známý kadeřník Tomáš Arsov. Vývojářka kosmetiky Lenka Průšová vám odtajní důležité tipy a triky v péči o pleť a školitelky značky OPI vám prozradí jak na domácí bezchybnou manikúru s dlouhodržícími laky na nehty. Bohyně barev Nikola Pavlíčková představí novou kolekci barev na vlasy Colour by Nikola a pokud toužíte po extravagantní hřívě, ráda vám zodpoví jakékoliv dotazy.

Hlavní partner veletrhu Make-Up Institute Prague si připravil na podzimní FOR BEAUTY vskutku neotřelou show na kontroverzní téma Drag Queen makeup. Show si budete moci vychutnat v pátek i v sobotu přímo v expozici Institutu. Veletrh  letos nabídne návštěvnicím také velmi žádaný speciální make-up point, ve kterém se můžete nechat zdarma nalíčit úspěšnými absolventkami právě z Make-Up Institute Prague, školy s evropským renomé.

Atraktivní budou i prestižní soutěže. Nadchne vás zajisté Make-Up Mistrovství ČR 2021 na téma City lights. Doporučujeme také hair show a hair tattoo show.

Módní stylista Kája Pavlíček vám pomůže s výběrem podzimního i zimního outfitu a v rámci jeho dvouhodinového kulturního bloku Krásy podzimu uvidíte módní přehlídku s vítězi a finalisty prestižní soutěže Muž roku 2021. Ale také rozhovory například s herečkou Bárou Fišerovou nebo Sandrou Pogodovou, která zde představí svou novou knihu a udělá malou autogramiádu.

Zazní vzácný nástroj jménem handpan v podání SounDay – dua Tokhi a Ctirad. Zazpívá Leona Gyongyosi, vystoupí Dětský Balet Praha.

Jak pečovat o své nožky můžete zkonzultovat s profesionálními pedikérkami. Ty nejlepší si mezi sebou porovnají své dovednosti během Mistrovství ČR profesionálních pedikérů Beauty Foot Cup.

Pořadatelem veletrhu je společnost ABF. Předprodej vstupenek za 120 Kč zahájen. Veletrh je vhodný pro širokou veřejnost i pro odborníky. Aktuální informace ohledně doprovodného programu jsou průběžně zveřejňovány na www.veletrhkosmetiky.cz, tak se tam mrkněte, ať vám nic neunikne. Těšíme se na vás!

TERMÍN KONÁNÍ VELETRHU
8.–9. 10. 2021
OTEVÍRACÍ DOBA VELETRHU  
PÁTEK           9.00–18.00
SOBOTA        9.00–18.00
MÍSTO KONÁNÍ VELETRHU

PVA EXPO PRAHA v Letňanech

VSTUPNÉ
 • ZÁKLADNÍ v době konání veletrhu: 150 Kč
 • PŘEDPRODEJ: 120 Kč (dostupné do 7. 10. 2021 do 23:59:59 hodin na www.vstupenky-pva.cz/for-beauty-2021-podzim)
 • ZLEVNĚNÉ: 120 Kč
  – držitel karty Lítačka
  – studenti po předložení studentského průkazu
  – registrovaní po internetu
 • DĚTI do 10 let včetně zdarma
 • ZTP, ZTP/P včetně 1 osoby doprovodu zdarma

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “FOR BEAUTY představí nejen zkrášlující novinky”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *