Rubriky

Gospelová zpěvačka Leona Gyöngyösi s producentem Philipee-m vydávají inspirativní skladbu Believer

Nejznámější česká gospelová zpěvačka Leona Gyöngyösi se spojila se slovenským producentem a DJem Philipee-m a v 1.adventní neděli odpremiérovali svůj společný taneční singl ve svátečním nádechu – Believer. O vokály se krom Leony postaral 7-členní gospelový sbor z USA, který je součásti oblíbeného česko-amerického projektu Gospel night Leony Gyöngyösi. 

Spolupráce se slovenským producentem vznikla ještě v roku 2019 prostřednictvím Instagramu. „Náhodně jsem viděl video, kde s Leonou zpívají černošští zpěváci a ihned jsem zatoužil mít tento sbor ve své skladbě, tak jsem Leonu oslovil s návrhem na společný song,” říká producent. Demo se zpěvačce zalíbilo, a tak setkání gospelové skupiny v rámci vystoupení v zimě 2019 Philipee-ho namotivovalo k přípravě skladby. Následovalo nahrávání hlavních vokálů v studiu v Bratislavě a celého sboru v Praze. Vzhledem k svátečnímu nádechu skladby a náročnější postprodukci se však bratislavský producent rozhodl skladbu odložit a vydat až teď.

Taneční novinka Believer v žánru chill dance nese tradiční Philipee-ho rukopis – melodické synťáky připomínající pop 80.let, euforické housle a melodické piano v refrénu, které doplňuje kvalitní černošský zpěvák Serge Gedeon. Povzbudivý text písně pojednává o víře, vytrvalosti a nevzdávání se při plnění svých snů.

Philipee

je slovenský DJ a producent známý tanečními rádio skladbami Save me feat. Martin Císar (https://youtu.be/yWTYE5fI504 ) či Feelin Good (https://youtu.be/qw1Vk5BFBOQ). Song Believer je již 9. skladbou bratislavského producenta, z nichž 6 se dostalo i do slovenských rádií. Začátkem roku 2021 plánuje vydat debutové album s hostujícími umělci jako např. Matej Vávra či VeronikaS.

(Playlist / radio singles) https://www.youtube.com/playlist?list=PLyjr0BLilShSgFo67wQ_YWvo4xMQrU5JL 

https://www.instagram.com/djphilipee/ 

https://www.facebook.com/djphilipee/

Leona Gyöngyösi

je českou nejznámější gospelovou zpěvačkou, která má v ČR svůj hudební, charitativní projekt Gospel Night. Spolupracuje se spousty gospelovými sbory z USA, ČR a SK. Už jako malá holka se věnovala herectvu, v 9 ti letech moderovala hudební hitparádu ESO na TV Nova s Terezou Pergnerovou, zpívala v dívčí skupině New Golden Kids, hrála v několika muzikálech a od r.2013 se věnuje gospelové hudbě. Její hudební nadšení jí dostalo až do USA, kde poznala své zpívající přátele. Spolupráce se zpěváky z USA trvá již déle jak 4 roky a do budoucna se připravují další hudební projekty. Její hudební motto ,, hudba uvolňuje ducha a okřídluje myšlenky“

https://www.facebook.com/gyongyosilea/ 

https://www.instagram.com/lea_gyongyosi 

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Gospelová zpěvačka Leona Gyöngyösi s producentem Philipee-m vydávají inspirativní skladbu Believer”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *