Rubriky

Rozmazlete chuťové buňky zimou provoněnými SKYRY kokos-mandle a štrúdl

Když v Bohušovicích zvažovali, kterými příchutěmi zákazníky potěší nadcházející zimu, nemuseli dlouho váhat. Dva oblíbené limitované SKYRY měli totiž v rukávu už z minulých let. Po několikaměsíčním odpočinku se tak v regálech opět objeví SKYR jablečný štrúdl a po jeho boku také SKYR kokos a mandle.

Že to nakyslé chuti SKYRU a skořicí provoněnému štrúdlu dohromady náramně ladí, jsme se mohli přesvědčit už předchozí dvě zimy. Oblíbená příchuť proto vyráží do akce i tentokrát, a to v doprovodu dalšího “mazáka”, SKYRU kokos-mandle. A jak už je u této řady zvykem, vynikají také obě limitované příchutě vysokým obsahem bílkovin (až 10 %) a minimem tuku (0,1 %).

Díky zmíněným výživovým vlastnostem si mohou pochoutku původem z Islandu dopřát sportovci, nastávající i čerstvé maminky a jejich nejmenší, senioři a všichni ostatní, kteří se jednoduše rádi stravují zdravě a chutně. Samozřejmostí je také vitamín D, důležitý pro kosti a správné fungování imunitního systému. Tyto vlastnosti dělají ze SKYRU chutnou, a především zdravou svačinu, kterou můžete bez výčitek mlsat kdykoliv během dne. Zimní edici, stejně jako dalších sedm příchutí rodinky SKYR, vyrábí v Bohušovicích z mléka od českých farmářů.

Do českých obchodů uvedla SKYR jako první Bohušovická mlékárna, a to v květnu 2016. Islandskou tradiční pochoutku z Bohušovic koupíte v prodejních sítích BILLA, Globus, Kaufland, Makro, TESCO, COOP, Žabka, Košík.cz, Rohlik.cz a dalších.

Cena: 19,90 Kč

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Rozmazlete chuťové buňky zimou provoněnými SKYRY kokos-mandle a štrúdl”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *