Rubriky

Kam v létě na dovolenou?

Pokud už máte dovolenou za sebou a hledáte něco u nás třeba jen na víkend nebo dovolenou teprve plánujete a rozhodli jste se, že ji strávíte v Čechách, máme pro vás tip. A věřte, že nebudete zklamaní. S naprostou jistotou Vám můžeme doporučit Chalupu Dagmar.

Tuto nádhernou chalupu najdete v Orlických horách, které vás zaručeně nezklamou. Chalupa Dagmar nabízí ubytování až pro 15 lidí v oddělených apartmánech, takže můžete jet s velkou partou, s rodinou nebo jen jako pár, užít si romantický víkend v nádherné přírodě.

Celé okolí nabízí v létě nespočet možností a aktivit. Procházky, cyklostezky, houbaření, toulání se po kopcích. Horské prostředí, luka a pastviny, potůčky a husté hluboké lesy nezklamou žádného milovníka přírody. A až se vrátíte z procházek zpět, bude na vás čekat nádherná zahrada s grilem a dětským koutkem, kde si budete připadat jako doma.

V okolí Chalupy Dagmar se nabízí spousta možností na výlety. Je zde Hrad Potštejn, Zámek Rychnov nad Kněžnou nebo Zámek Nové město nad Metují. Dále můžete navštívit pravěkou osadu Křivolík, Vojenské muzeum v Lichkově nebo Muzeum zimních sportů v Lichkově.

Pokud si prostě chcete odpočinout v nádherně přírodě, v nádherné chalupě, tak Chalupa Dagmar je ideální řešení.

 

 

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Kam v létě na dovolenou?”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *