Rubriky

Lyžování, výšlapy, výhledy či horská dráha

Vyrazte za sněhovou nadílkou na Dolní Moravu. Nezáleží na tom, jestli jste vášniví lyžaři nebo dáváte přednost jiným zážitkům. Tady si přijdou na své všichni, jsou to zkrátka hory pro každého.

 

I přes letošní nedostatek přírodního sněhu jsou skiareály Sněžník a U Slona lyžařsky propojené. Díky modernímu zasněžování si v resortu zalyžujete na většině sjezdových tratí, ať už na těch sportovních či vhodných pro rodiny s dětmi.

Kromě běžného lyžování vás však čekají také méně obvyklé zážitky. Projeďte si první stopu a zažijte večerní výšlap na sněžnicích či skialpech se zkušeným horským průvodcem. Ve sněhu se vyřádí také děti. Užijí si radost z jízdy v dětském skiparku, kde se také mohou naučit jezdit v lyžařské školičce. Samozřejmou součástí lyžařských areálů je půjčovna lyží, v níž jsou k dostání i nejnovější modely, ale také servis.

Vyrazit do hor však mohou též nelyžaři. Prohlédněte si zasněžené kopce z vrcholku Stezky v oblacích. A prosvištěte krajinou na tři kilometry dlouhé horské dráze. Tento zážitek si můžete užít společně s kamarády lyžaři. Ti jednoduše odloží lyže, užijí si mamutí sešup a pak vyjedou zpět na skipas. Odpočinout si od zimy pak můžete na dobrém jídle a pití v chatě či v restauraci.

35,35,100,116.290657

Všechny potřebné informace včetně cen a možností ubytování najdete na stránkách Dolní Moravy.

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Lyžování, výšlapy, výhledy či horská dráha”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *