Rubriky

Za Mikulášem nemusíte jezdit, dnes naděluje i v televizi!

Pořádnou mikulášskou nadílku dnes dostanou i diváci seriálů Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2. V kostýmech nadpozemské trojice se herci pěkně zapotili. Mikulášské scény se totiž natáčely v pekelných vedrech!

Mikulášskou nadílku si herci z Ordinace užili nejenom v seriálu, ale také dnes v Neurorehabilitační klinice Axon. Herci Ivan Lupták a Jan Komínek společně s reportérkou TV Nova Karolínou Oehmovou dnes vyrazili potěšit děti na kliniku, kde se zotavuje také Luptákův malý kamarád Hyneček, který se ve svých čtyřech letech topil a po úrazu přišel o všechny vjemy. Podruhé se narodil, následky bude mít doživotní.

Mikuláš v Ulici

Vendula (Anežka Rusevová) automaticky předpokládá, že Pavel (Jan Řezníček) dnes bude za Mikuláše a Mário (Jiří Kniha) za anděla stejně jako vloni. Jenže ani jeden z nich její očekávání nesplní. Pavel přijde do bistra v kostýmu čerta, protože kostým Mikuláše nesehnal. Také Mário si to přihasí coby čert, neboť si už nepamatoval, že má být za andělské stvoření. Tuhle komplikaci Vendula díky Anče (Ljuba Krbová) vyřeší celkem hravě, ovšem další přijdou vzápětí… Jak si v bistru užijí Mikuláše? „Za čerta jsem v Ulici byla už vloni. Letos jsem si to užila mnohem víc. V loňském roce jsem ho točila den po operaci, všechno mě bolelo a nebylo mi dobře. Letos jsem se mohla vyřádit lépe,“ prozradila čertice Anežka Rusevová. Jan Řezníček nadšení z kostýmu své seriálové manželky nesdílel. „Mám na sobě kožich, rolák a teplé boty. Venku je možná pětadvacet stupňů, v bistru možná ještě víc. V ději jíme teplou polévku. Zima nám nehrozí,“ okomentoval natáčení Jan Řezníček.

V seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 se do kostýmu pekelníka převlékl seriálový syn Petra Rychlého, Ladislav Ondřej. A protože ten už v Ordinaci natáčí patnáctým rokem, Mikulášů prožil už několik. „Mám pocit, že Mikuláše točíme každoročně ve vedru. Jednou jsme ho točili v exteriéru, bylo opravdu velké vedro a do záběru nám vešel notně posílený pán, podíval se na nás a bylo vidět, že jsme mu opravdu zavařili hlavu. Dneska jsem tady rozplakal holčičku. Děti, které byly v komparzu, byly nejprve hrdinové a tvrdily, že plakat nebudou. Říkal jsem, že se o to postarám a opravdu jsem holčičku vystrašil tak, že utekla a pak jsme ji museli naopak rozveselovat, aby do toho šla s námi i podruhé. Protože každý obraz se točí několikrát. Jednou jsem v civilním životě dělal anděla. Je to těžko uvěřitelné, ale je to tak,“ říká Ladislav Ondřej, kterému v přestrojení sekundovali Ivana Jirešová a Jakub Šlégr.

Foto TV Nova

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Za Mikulášem nemusíte jezdit, dnes naděluje i v televizi!”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *