Rubriky

Nová linka z Prahy do Bukurešti. Od června jen za pětistovku!

Wizz Air, jedna z nejrychleji rostoucích evropských leteckých společností, oznámila otevření nové linky z Prahy do rumunské Bukurešti. Létat začne od června 2020, a to v pondělí, středy a pátek.

Bukurešť je známá svou kulturní scénou a bohatým nočním životem. Najdete zde špičková muzea, příjemné parky a zahrady, stejně tak širokou škálu restaurací, barů a klubů. Jedinečnou atmosféru vytváří různorodá architektura. Zatímco větší část centra města je moderní, najdete tu také nádherné pravoslavné kostely ze 17. a 18. století a půvabné vily z období Belle Époque ukryté v tichých koutech. Z Bukurešti lze snadno naplánovat některý z jednodenních výletů například na jeden z nejkrásnějších evropských hradů a slavnou pevnost hraběte Draculy anebo si odpočinout u jezera a vrcholků hor v Karpatech. Mile vás překvapí i místní, kteří vás rádi pohostí vynikajícím jídlem a pitím. Rumunsko je skvělou volbou pro prodloužený víkend, ale i vhodnou destinací pro delší dovolenou.

Letenky jsou k dispozici na stránkách wizzair.com a pořídíte je už od 519 Kč*.

Nová linka Wizz Airu z Prahy do Bukurešti:

Nová linka Četnost Začátek Ceny letenek od*
Bukurešť, Rumunsko pondělí, středa, pátek 1.      června 2020  519 CZK / 19.99EUR

Paulina Gosk, Wizz Air Corporate Communications Manager, říká:S radostí představujeme novou linku z Prahy do rumunské Bukurešti. Toto fascinující město, ve kterém se prolíná více než 500letá historie s moderní identitou, bude pro české cestovatele ještě dostupnější. Naše profesionální a přátelská posádka Vás s úsměvem přivítá na palubě nového letadla Airbus A321, které bude létat na trase z Prahy od léta 2020.“

* Cena za jednosměrnou letenku, včetně poplatků a příručního zavazadla (max. 40x30x20cm). Zavazadla na kolečkách a každé další odbavené zavazadlo jsou zpoplatněny.

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Nová linka z Prahy do Bukurešti. Od června jen za pětistovku!”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *