Rubriky

3 přírodní pomocníci, které mějte vždy po ruce

Nošení roušky nebo časté mytí rukou může způsobit, že pleť bude namáhanější a citlivější. Naštěstí dnes máme mnoho způsobů, jak těmto problémům předejít nebo je minimalizovat. V tomto období je potřeba nezapomínat, že celá pokožka obličeje pod rouškou i na rukou potřebuje intenzivní, ale zároveň maximálně šetrnou péči. Rty bývají mnohem rychleji vysušené a popraskané, pleť vyžaduje zvýšenou hydrataci s prebiotiky a ruce zase neustálou čistotu.

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější kosmetické pomocníky, které můžete nosit vždy ve své kabelce. Tyto kosmetické produkty navíc obsahují výtažky z aloe vera či jiných přírodních zdrojů, aby na pokožce byly co nejpříjemnější.

Astrid balzám na rty s aloe vera

Suchým a citlivým rtům je potřeba neustále dodávat potřebnou hydrataci. Tento hydratační balzám na rty od značky Astrid intenzivně pečuje a chrání rty. Navíc v kombinaci s blahodárnými účinky aloe vera zanechá vaše rty krásně jemné a vláčné. V kabelce je takový balzám nezbytnost!

Cena: 39, 90 Kč/ 4,8g

Čisticí gel na ruce Indulona

Kvůli zvýšené hygieně – častému mytí a dezinfekci rukou – doporučujeme s sebou vždy mít nový gel na ruce značky Indulona s příjemnou vůní mošusu. Čisticí gel na ruce je určený pro rychlé a efektivní čištění rukou bez použití mýdla a vody. O to se postará složení s vysokým obsahem alkoholu (65 %), který tak pomáhá odstranit nečistoty, osvěžit pokožku a chránit oblast rukou. Přítomnost aloe vera také zaručí uklidňující a hydratační vlastnosti. K dostání je jak v kapesní verzi, tak v 500ml balení.

Cena: 69, 90 Kč/ 80 ml

Bioten hydratační krém s kdoulí a prebiotiky

Minimálně ráno i večer je vhodné pleti dodat hydrataci a prebiotika, která pomáhají udržet rovnováhu pokožky a podporují její zdravý vzhled. Hydratační gel-krém Skin Moisture s kdoulí obsahuje 88 % ingrediencí přírodního původu a nabízí vaší pleti účinnou, dlouhodobou hydrataci. Těšit se tak můžete na vláčný a na dotek jemný obličej bez mastného filmu.

Cena: 99, 90 Kč / 50 ml

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “3 přírodní pomocníci, které mějte vždy po ruce”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *