Rubriky

3 tipy na péči o pleť s dotekem přírody

Pleť si v létě zaslouží zvýšenou péči a hydrataci. Dopřejte ji výživu s přírodní kosmetikou, díky které bude krásně hydratovaná a zářivá. Neměli byste zapomínat na čištění pleti, které je základem správné péče, pak je pokožka připravená přijímat důležité látky. 

 

Čistící pleťový gel s kdoulí BIOTEN

  • pro normální a smíšenou pleť
  • se 100% přírodní kdoulí
  • dlouhotrvající péče

Bioten čisticí pleťový gel pro normální a smíšenou pleť s prebiotiky a 100% přírodní kdoulí. Účinně čistí nečistoty vaší pleti & dodá ji dlouhotrvající péči.

Cena: 99,90 Kč/200 ml

Balzám na rty Astrid s Aloe Vera

Hydratační balzám na rty obohacený o aloe vera, která má jedinečné zvláčňující vlastnosti, pomáhá poskytnout suchým a citlivým rtům ochranu a dlouhotrvající hydrataci. Obsažený vitamin E je známý svými významnými antioxidačními a zvláčňujícími vlastnostmi. Přídavek UV filtrů pomáhá zajistit ochranu rtů před slunečním zářením. Složení vylepšené o HYDRASOFT, aktivní hydratační komplex obsahující přírodní oleje a vosky, pomáhá chránit rty před vysoušením a zároveň je udržuje jemné a vláčné.

Cena: 39,90 Kč

Indulona olivová

Hydratační ochranný krém je obohacený olivovým olejem, který chrání pokožku před vysoušením. Olivový olej je zdrojem vitamínů A a E, napomáhá obnově kožních buněk, zvyšuje elasticitu pokožky a tím zpomaluje proces stárnutí. Dermatologicky testováno.

Cena: 49,90 Kč/85 ml

 

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “3 tipy na péči o pleť s dotekem přírody”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *