Rubriky

Cestování luxusně

Letošní léto má pro mnohé z nás nezvyklý průběh – místo vysněné dovolené v přímořském rezortu plánujeme maximálně výlety do přilehlé přírody či k nedalekým koupalištím. Ale i tyto kratochvíle si můžeme vyšperkovat tak, abychom měli pocit maximálního pohodlí a také alespoň malého závanu slaného mořského vzduchu. 

Dokonalý letní den v tuzemsku vypadá pro každého trochu jinak. Ale většina z nás ráda chodí na houby nebo tráví čas u vody. Máme pro vás pár tipů, jak se správně vybavit, aby se vám den vydařil ještě o něco lépe.
Ranní rosa a chladný vzduch těsně po rozbřesku, ještě pořád hustý opar nad lesem, kde to krásně voní po houbách… Ideální podmínky pro to vyrazit a prozkoumat oblíbená místečka, jestli už rostou. Ale bez voňavé kávy nebo silného černého čaje se vyráží jen těžko. Aby člověk dlouho neotálel, může použít, dnes už velmi rozšířený cestovní hrnek, třeba Tefal Travel Mug, který udrží teplé nápoje několik hodin. Takto připravený nápoj nás nejen zahřeje, ale i pohladí po duši – o to víc si užijeme zaslouženou odměnu v podobě plného košíku hub.


A odpoledne, když se vzduch rozehřeje a láká k vodě, není nad to připravit si klasickou italskou specialitu Caffé Affogato (z italštiny utopený). Je to naprosto ideální pochoutka na léto – absolutně jednoduchý kávový dezert, který se skládá jen ze dvou ingrediencí: smetanové zmrzliny a espressa. A v cestovním hrnku Tefal Travel Mug vám zůstane skvěle vychlazený.

Vakuová vrstva cestovního termohrnku Tefal Travel Mug (K3084114) z robustní nerezové oceli dokáže udržet nápoj teplý až 4 hodiny a studený až 8 hodin (v případě objemu 0,36 litru), popř. až 6 hodin teplý a 12 hodin studený (v případě objemu 0,5 litru). Je 100% těsnící a nepropustný, potěší vás jednoduchá obsluha hygienickým otevíráním pomocí jediného stisknutí, silikonový návlek pro lepší držení a 360° koncept, kdy lze pít z jakékoli strany. Navíc perfektně zapadne do jakéhokoli obvyklého držáku při cestě autem. Snadno se čistí, dokonce jej můžete nechat umýt v myčce. Cena od 649 korun (24,49 EUR).

Francouzská rodinná firma Groupe SEB, na českém trhu známá díky značkám Tefal, Rowenta či Krups, se v rámci svého projektu zavazuje k Opravitelnosti výrobků po dobu 10 let – to platí již pro celých 95 % produkce společnosti.

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Cestování luxusně”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *