Rubriky

Cestujte a sbírejte vybavení na cesty

Připravte se na výlety s novou výbavou. Pro dospělé i studenty jsou připravené praktické tašky na cesty či do práce, pro malé průzkumníky pak veselý zážitkový cestovní deník

Obchody Albert přináší zákazníkům další sběratelskou kampaň, která pomůže doplnit vybavení na cesty, a to jak do práce, na chalupu nebo do přírody. Kampaň bude zaměřená na cestovní vybavení značky Travelite, děti ale i dospělé pak potěší cestovatelské zážitkové deníky Kvido po Čechách, Moravě a Slezsku od značky Albi. Kampaň potrvá od 6.května do 28.července 2020.

 

„Letošní letní kampaň usnadní malé i velké výlety, ať už do přírody, na chalupu nebo za prací,“ říká Renata Zákravská z oddělení marketingu obchodů Albert a doplňuje: „V nabídce je z několik produktů německé značky Travelite. Zákazníci si mohou vybírat z tašky přes rameno, byznysového batohu nebo cestovních kufrů pro děti i dospělé,“ dodává Renata.

Výbava pro jakékoliv cestování, ale i inspirace na výlety

Vedle cestovního setu zavazadel, mohou zákazníci sbírat body i na dětské cestovatelské deníky od Albi. Rodičům skvěle poslouží jako inspirace na zážitkové výlety v tuzemsku, malým cestovatelům pak jistě udělá radost možnost plnění úkolů nebo sbírání samolepek a kreativní zápisky z každého výletu. Vybírat mohou zákazníci ze dvou druhů, a to pro Čechy nebo Moravu a Slezsko.

Za každých 200 korun nákupu získají zákazníci u pokladny jeden bod. Tyto body si nalepí do speciální sběratelské kartičky. K prvním dvěma startovacím bodům darovaným Albertem pak stačí nasbírat už jen dalších 8 bodů. Za vyplněnou kartičku s deseti body pak zákazník získá danou slevu na vybrané produkty.

Ve všech obchodech Albert tak mohou zákazníci získat cestovní vybavení značky Travelite se slevou až 72 %. Zážitkový deník se slevou až 83 %, a to s 10 nasbíranými body pak za doplatek 49,90 Kč. Jako bonus mohou zákazníci sbírat body i na set 2 sklenic na limonádu, které se skvěle hodí k pikniku u vody.

Více informací ke kampaním je k dispozici na www.albert.cz/leto.

 

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Cestujte a sbírejte vybavení na cesty”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *