Rubriky

Emirates již sedmým rokem sponzoruje golfový D+D REAL Czech Masters

Emirates, přední letecká společnost, provozující linku Dubaj – Praha – Dubaj s návazností do destinací napříč celým Blízkým východem, Asií a Tichým oceánem a partner golfového European Tour, je již po sedmé v řadě sponzorem každoročního českého golfového svátku, turnaje D+D REAL Czech Masters. Navazuje tak na svůj závazek vůči českému sportu a sportovním fanouškům po celém světě.

 

Turnaj D+D REAL Czech Masters se letos uskuteční od 19. do 22. srpna opět v Albatross Golf Resort v Praze a přivítá mezinárodní golfové hvězdy Henrika Stensona, který se představí českému publiku vůbec poprvé, Padraiga Harringtona, Thomase Pietersa a českou star Ondřeje Liesera.

Emirates je předním sponzorem hlavních golfových událostí po celém světě. Prostřednictvím sponzorství mezinárodních sportovních a kulturních akcí, sdružuje letecká společnost místní fanoušky a nadšence při oslavě společných zájmů a vášní.

Emirates provozuje v současné době denní linku do Prahy širokotrupým letounem Boeing 777-300ER, z Dubaje létá do více než 120 destinací napříč šesti kontinenty. Cestující ve všech třídách si mohou vychutnat prvotřídní služby a produkty, včetně gurmánských jídel a více než 4 500 kanálů s širokou nabídkou filmů, včetně českých, televizních programů, podcastů a dalších. Pro vášnivé hráče golfu má Emirates připravené velkorysé váhové limity, aby si mohli své golfové vybavení vzít s sebou kamkoliv.

 

Společnost neustále posouvá služby pro své zákazníky na vyšší úroveň, nabízí jim ještě delší platnost letenek a štědřejší podmínky v rámci flexibilního rezervačního systému, prodloužila do dalšího oznámení platnost cestovního multirisk pojištění a svým věrným zákazníkům umožnila rovněž prodloužit platnost jejich mil Skywards a členských úrovní.

 

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Emirates již sedmým rokem sponzoruje golfový D+D REAL Czech Masters”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *