Rubriky

Veletrh FOR BEAUTY je v plném očekávání a plný novinek!

Několikrát zrušený a zároveň dlouho očekávaný jedinečný veletrh krásy FOR BEAUTY je letos jediným veletrhem svého oboru. Proběhne 8. – 9. Října na pražském výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Letošní veletrh bude opravdu jedinečný, nadupaný těmi nejnovějšími trendy v oblasti krásy a péče o zdraví. Návštěvníci se mohou těšit na spoustu novinek a nadupanou show.

Jedním z moderátorů a zároveň autorem, který připravuje část pátečního programu je i známý stylista a vizážista Kája Pavlíček. „Já se na veletrh moc těším, myslím, že všem milovníkům módních trendů už chyběl. Připravil jsem letošní program, který nese název Barvy podzimu. Snažil jsem se o propojení krásy a matky přírody okořeněný o nádherné podzimní barvy. Chci ukázat, že krása je velmi důležitá, ale ještě dokonalejší je, když se propojí s duchovní podstatou, s dobrem a s láskou.“

A na co se mohou návštěvníci těšit? Novinek bude opravdu hodně. Na veletrhu se představí například Beauty Esthetic Prague , která se specializuje na kosmetické a dermato-esthetické zákroky více než 15 let, a kde si návštěvníci v průběhu veletrhu budou moci objednat procedury za skvělé akční ceny.

Další novinkou bude ryze česká přírodní kosmetika značky Bylineo, která vás nadchne nejen svojí účinností, ale i svými originálními názvy. Už jste někdo měl Rudolfovo mazání nebo Jenom krém na oko? Přijďte a vyzkoušejte.

TOP Trend a zároveň další novinka, která bude zajímat především muže, jsou zvyšující boty od společnosti PAT SHOES, které budou předvádět finalisté Muže roku 2021.  Chcete boty, ve kterých budete až o 7 cm vyšší? Přijďte si je vyzkoušet na FOR BEAUTY.

Chcete ochutnat lahodné gely s doplňky stravy pro krásu od společnosti Beauti Jelly, které rozjasní vaši pleť, zpevní vaše nehty a blahodárně působí i na vaše vlasy? Dostavte se na veletrh.

Pokud jste milovníky vína, tak se můžete těšit na skvělá vína s chutí čokolády nebo vanilky. Společnost Jana Grey pro návštěvníky připravila ochutnávku těchto nádherných vín i s možností koupě.

A pro ty, kteří berou své zdraví a krásu opravdu vážně se mohou těšit na prezentaci pražské dentální kliniky MALOCLINIC, která se zaměřuje na komplexní špičkové služby jak v oblasti nadstandardních dentálních zákroků tak i zákroků estetických.

Úplnou novinkou nejen na veletrhu FOR BEAUTY ale i na českém trhu je

JO! CACAO. Jedinečné kakao přímo z PERU v BIO a RAW kvalitě pohladí nejen vaši duši, ale zároveň dodá Vašemu organismu všechny potřebné látky pro vaše zdraví.

Součástí programu FOR BEAUTY bude i prezentace Institutu pro Zdraví a Krásu ADARAYA, které se zaměřuje na komplexní přístup ve spojení krása a zdraví. Dalším zajímavým článkem veletrhu je holistická terapeutka a koučka Kateřina Fadljevičová, která je současně zakladatelkou Czech Holistic Academy, o které se dozvíte právě na veletrhu.

Na podiu v pátek uvidíte i Jaroslavu Šafratovou, majitelku léčivé pyramidy, která vám představí její léčivé, relaxační a očisťující účinky.

Dále se můžete těšit na spoustu zajímavých hostů. Sandra Pogodová na veletrhu pokřtí svoji novou knihu. Dozvíte se, co nového chystá herečka Bára Fišerová.

V pátek se můžete těšit na Dětský balet Praha, na duo SounDay, které vám zahraje na nástroj hand pan, který rozezní vaše srdce a dostane vás do pozitivní vibrace.  Sladkou tečkou budou nádherné písně gospelové zpěvačky Leony Gyongyosi.

Dárkové balíčky pro účinkující dodala společnost Dermacol a Beauty Esthetic Prague.

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Veletrh FOR BEAUTY je v plném očekávání a plný novinek!”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *