Rubriky

Jak úspěšně vyčistit své tělo

V minulém článku o posílení imunity a čištění organismu jsme psali o koupelové soli MeineBase, která je zásaditá a díky koupeli nám dokonale detoxikuje a vyčistí překyselený organismus.

Nyní se můžete dozvědět, jakým způsobem celý proces ještě eskalovat a co ještě můžete udělat pro svoji imunitu. A pokud nejste příznivci dlouhých koupelí, dozvíte se i jakou alternativou hodinovou koupel nahradit s podobným účinkem.

Nyní se dozvíte něco metodě, která se nazývá Trojskok odkyselení v praxi, neboť nyní ke koupelové soli ještě přidáme bylinkový čaj 7×7 P. Jentschura a omnimolekulární směs WurtzelKraft.


Díky tomuto trojskoku si pro očistu vašeho organismu můžete udělat nádherný rituál a ponořit se do horké koupele s šálkem bylinkového čaje a salát z čerstvé zeleniny k večeři si posypat lžíčkou směsi WurzelKraft.
A tak po náročném pracovním dni, mnohdy plném stresu má tato koupel ve spojení s bylinkovým čajem blahodárné účinky, nejen pro naše tělo, ale i naší mysl.

1. Přípravná fáze (pokud možno) 1 – 2 týdny 1. týden: denně zásadité koupele nohou a/nebo zásadité punčochy na noc, denně 3 x 1 čajová lžička Wurzelkraftu 2. týden: 1 – 2 zásadité koupele celého těla, 5 – 6 koupelí nohou a /nebo zásadité punčochy na noc, denně 3 x 2 lžičky Wurzelkraftu

2. Trojskok odkyselení Rozpuštění usazenin: denně 1 – 2 šálky 7 x 7 bylinkového čaje zvýšit na ½ – 1 litr nebo více Neutralizace: denně 3 x 2 – 3 lžičky Wurzelkraftu Vylučování: každý týden 2 – 3 zásadité koupele celého těla, 4 – 5 zásaditých koupelí nohou a / nebo zásadité punčochy


Navíc doporučujeme: – denně 1 – 1,5 litrů neperlivé vody – denně zásadotvornou, plnohodnotnou stravu s velkým obsahem zeleniny a trochou ovoce k tomu – pravidelný přiměřený pohyb

A jaká je alternativa pro nahrazení koupele?
Podívejte se na video níže:

eshop https://obchod.regenerujte.cz/ a webové stránky www.regenerujte.cz

 

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Jak úspěšně vyčistit své tělo”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *