Rubriky

Jedinečné spa procedury: Kam se vydat za skutečně přírodní krásou? JO, víme to!

OliOla Organic Beauty studio v Praze současné době nabízí tři výjimečné spa procedury a kosmetické rituály se 100% bio balzámy Inlight. Kombinace bylinek a za studena lisovaných olejů byla pečlivě vybrána k výživě a regeneraci pokožky. Kosmetické procedury z OliOla Organic Beauty tak napomáhají biochemickým, fyziologickým a imunitním procesům kůže, čímž urychlují její regenerační a detoxikační schopnosti.

Ať už si vyberete jakékoli kosmetické ošetření z nabídky OliOla Organic Beauty studia, můžete si být jisti, že prospěje tělu na mnoha rovinách. Kromě pleti zaktivuje lymfu obličeje, zapůsobí na smysly svými aromaterapeutickými účinky, uleví od stresu a navodí pocit hlubokého uvolnění a relaxace.

Inlight péče o pleť, tělo a duši

Péče obsahuje: Konzultaci, vyloučení možných alergenů. Koupel rukou v lázni s levandulovým olejem, masáž hlavy – stimulace endorfinu, 2x hloubkové čištění pokožky obličeje čistícím bio balzámem. Čistící masku s abrazivními částečkami a při jejím působení ajurvédskou masáž pleti, krku, dekoltu, která uvolňuje napětí, aktivuje hluboká centra v mozku a obnovuje rovnováhu energií vašeho těla. Stimulaci akupresurních bodů a aktivaci lymfatických žláz. Výživnou masku a zároveň masáž rukou. Stimulaci akupresurních bodů na nohách pro ženskou hormonální rovnováhu. Aplikaci závěrečné péče.

Časová náročnost: 105 min. Cena: 2 490 Kč.

Inlight kompletní péče o obličej a dekolt

Péče obsahuje: Konzultaci, vyloučení možných alergenů, přípravné čištění pleti, masáž hlavy, 2x hloubkové čištění pokožky obličeje čistícím bio balzámem. Ajurvédskou masáž a stimulaci akupresurních bodů s lymfodrenáží, která uvolňuje napětí, aktivuje hluboká centra v mozku a obnovuje rovnováhu energií vašeho těla. Vyživující masku, masáž rukou. Závěrečnou hydrataci pokožky obličeje a dekoltu.

Časová náročnost: 75 min. Cena: 1 790 Kč

Inlight mini péče o obličej

Péče obsahuje: Konzultaci, vyloučení možných alergenů, přípravné čištění pleti, čištění pokožky obličeje čistícím bio balzámem. Vyživující masku, masáž rukou. Závěrečnou hydrataci pokožky obličeje a dekoltu.

Časová náročnost: 40 min. Cena: 1 290 Kč

Filosofie OliOla: Pomalá krása pro rychlý svět

OliOla Spa Salon nedělá kompromisy mezi zdravím a krásou. Veškeré výrobky jsou pečlivě vybírány tak, aby kromě funkčnosti byly bez škodlivých chemických substancí. Žádné parabeny, sulfáty, amoniak, umělá barviva nebo aroma, silikony… nic takového v OliOla nenajdete. Vyškolený personál pracuje s přípravky z biodynamicky pěstovaných rostlin a bylin, fair trade surovin, organických extraktů a esenciálních olejů. 90 % přípravků je veganských a samozřejmě netestovaných na zvířatech. Vše krásně voní a je plné výtažků z biodynamicky pěstovaných rostlin a bylin a esenciálních olejů s odkazem na ajurvédskou medicínu.

OliOla Spa studio: http://oliola.cz/

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Jedinečné spa procedury: Kam se vydat za skutečně přírodní krásou? JO, víme to!”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *