Rubriky

Koncert Noc s hvězdami opět pomáhal vyhořelému zámku Zahrádky na Českolipsku

Zámek Zahrádky na Českolipsku patří k nejkrásnějším empírovým stavbám u nás. Bohužel ho nepotkal nejlepší osud – v lednu 2003 vyhořel a škoda se vyšplhala na 87 milionů korun. Alespoň částečně pomoct s rekonstrukcí se snaží producent Martin France, který zde už tradičně první srpnovou sobotu pořádá charitativní koncert Noc s hvězdami. Letos se tak na opravu zámku vybralo téměř 40 000 Kč.

Letošní, celkem už 21. ročník koncertu, které se dříve konaly na hradě Houska, proběhl v sobotu 3. Srpna. Na velkém pódiu uvnitř poničeného zámku všechny návštěvníky, kteří se sjeli z celé republiky, čekal koncert sólových zpěváků, na venkovním podiu v zámecké zahradě pak koncert kapel.

Mezi letošními hvězdami se objevili takoví zpěváci jako Natálka Grossová, Martin Harich, Martin France, Jiří Štědroň, Martina Balogová, anebo Marceka Březinová, celý večer tradičně provázela moderátorská dvojice Markéta Mayerová a Slávek Boura. Po hlavní akci se diváci přesídlili na zámeckou zahradu, kde v rámci koncertu kapel zahrály kapely LEWE, GATE 2017, Hurwajs a Hagrid.

Na koncertu, jehož finance budou určeny na obnovu této vyhořelé památky, se vybralo necelých 40.000,- Kč a  od moderátorů večera bylo přislíbeno, že se všichni mohou těšit na 22. Ročník, a to v sobotu 1. srpna 2020.

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Koncert Noc s hvězdami opět pomáhal vyhořelému zámku Zahrádky na Českolipsku”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *