Rubriky

Tip na výlet do Plzně: V sobotu za grilováním na Formance a pivem přímo od zdroje!

Bohaté degustační menu připravené zkušeným šéfkuchařem a servírované pod širým nebem, k tomu pivo přímo od zdroje… Není mnoho lepších způsobů, jak si dosyta užít letní večer, než na Grilování na Formance přímo v areálu pivovaru Plzeňský Prazdroj.  Grilování na Formance si můžete vyzkoušet v rámci festivalu Léto v Prazdroji 10. srpna nebo si jej objednat jako soukromou akci – třeba coby nevšední rodinnou oslavu či letní party pro přátele.

V sobotu 10. srpna od 18 hodin je u zahradního pavilonu Formanka, nad nádvořím pivovaru, připraven tříhodinový zážitek plný chutí a vůní. V rámci degustačního menu se bude podávat například thajský kuřecí špíz SATAY v kokosovém mléce a citronové trávě, grilovaný Flank steak v chimichurri marinádě, rostbratwurst z Čečkovic a další delikatesy. Během grilování šéfkuchař prozradí prověřené tipy a triky, sami si budete moci pod odborným dohledem připravit Flank steak nebo se naučit míchat prvotřídní dresinky. Do správné techniky čepování piva Pilsner Urquell vás zasvětí mistr výčepní osobně.

Zahradní pavilon Formanka byl postaven před první návštěvou císaře Františka Josefa I. jako otevřená letní veranda navazující na budovou tehdejší pijárny. Ještě před koncem 19. století byla veranda dozděna, aby mohla sloužit celoročně. Dnes Formanka sousedí s Konferenčním centrem Secese a je ozdobou areálu pivovaru.  Přijďte prožít příjemný podvečer v inspirativním prostředí, s výtečným jídlem a pivem!

Cena Grilování na Formance je 499 Kč / osoba a zahrnuje degustační menu a nápoje z portfolia Plzeňského Prazdroje.

Více informací a prodej vstupenek na Léto v Prazdroji – Grilování na Formance – https://www.prazdrojvisit.cz/kalendar-akci/leto-v-prazdroji-grilovani-na-formance/

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Tip na výlet do Plzně: V sobotu za grilováním na Formance a pivem přímo od zdroje!”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *