Rubriky

Vystoupejte Až na vrcholky hor! Kubovu Huť v sobotu rozezní známé melodie, výtěžek jde na dobrou věc

V loňském roce se uskutečnil 1. ročník tohoto koncertu, který pořádala obec Kubova Huť.  Letos se koproducentem tohoto hudebního benefičního setkání stala agentura Martin Production, která má s podobnými koncerty bohaté zkušenosti. Hlavním partnerem se stala obec Kubova Huť a Jihočeský kraj, letos  včele s jeho hejtmankou Ivanou Stráskou, která dala akci  „zelenou“. Uskuteční se v hotelu Kristian, v obci Kubova Huť na Šumavě. Výtěžek půjde na Domov klidného stáří v Pravětíně.

Na koho, že to uvidíte na letošním ročníku v sobotu 19. října 2019 od 15.00 hodin?

Z letošních účinkujících se můžete těšit na tato jména: MILAN DROBNÝ, KAMELIE, MARTIN FRANCE,  MARCELA BŘEZINOVÁ, SÁMER ISSA, MAGDA MALÁ, ZBYNĚK DRDA,MARTINA BALOGOVÁ A MILAN ŠATNÍK.

Moderace se ujme Michaela Marková.

Podmínkou pro účinkování interpretů na této akci je bezpodmínečně zpívání na živo a to buď na halfplayback nebo s muzikanty.

Vstupenky za 200,- Kč je možné zakoupit  přímo v den konání koncertu přímo na místě. Děti do 8 let vstup na koncert zdarma

Pár informací k Domu klidného stáří v Pravětíně:

Poslání:

Posláním Domu klidného stáří Pravětín je poskytovat ubytování a sociální služby seniorům, kteří se nemohou sami o sebe postarat z důvodu nemoci či zdravotního postižení. Chceme  umožnit takto znevýhodněným lidem prožít aktivní a důstojné stáří v zařízení rodinného typu s kapacitou 36 lůžek. Přizpůsobujeme poskytování služeb individuálním potřebám a přáním uživatele, podporujeme zachování jeho dosavadního způsobu života a rozvíjení sociálních kontaktů.

Komu je služba určena:

osobám od 60 let věku, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku a které z tohoto důvodu potřebují pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby při úkonech péče o vlastní osobu převážnou část dne a jejichž potřeby nelze zajistit prostřednictvím terénní pečovatelské služby nebo rodiny

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vystoupejte Až na vrcholky hor! Kubovu Huť v sobotu rozezní známé melodie, výtěžek jde na dobrou věc”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *