Rubriky

Zpěvačka Marcela Březinová strávila dětství v klášterní škole v Africe. Jak na to vzpomíná?

Zpěvačka Marcela Březinová ani na chvilku nezaváhala, když dostala nabídku doprovodit finalisty Muže roku na jejich soustředění do Tuniska. Sbalila svoji dceru Vandu a celá natěšená si užívala sluníčka a všeho dění kolem krásných mužů. Marcela také přiznala, že k Africe má velice blízko. Jako dítě tady strávila celé tři roky.

 „Já Tunis miluji. Těším se tu na každý den. Mám ráda mořský vzduch, místní jídlo, koření. Od osmi let jsem tři roky bydlela s rodiči v Lybii. Táta byl zubař a maminka letuška. V Tripolisu jsem chodila do americké klášterní školy a do Tunisu jsem jezdila skládat zkoušky. Naučila jsem se anglicky a pochytila něco z arabštiny. Některá slova se mi občas vybaví, ale už třeba nevím, co znamenají. A nechce se mi ptát, protože, nedej bože, aby to nebyla nějaká nadávka,“ smála se Marcela Březinová a dodala: „Miluji i jejich hudbu. Je rytmická a ve spojení s arabštinou až taková ďábelská. Protiklad k italským textům, co jsme zpívali v klášterním sboru.“

Zpěvačka je cestovatelský typ a s balením kufrů si nedělala velkou hlavu. „Měla jsem sbaleno velice rychle. Nejdůležitější je pas a peníze. Jo a fleška s hudebními podklady muzikou, protože finalistům a hostům soustředění Muže roku zazpívám na koncertě. Co zapomenu si, v případě potřeby, dokoupím. To není v Tunisku problém,“ zakončila Marcela Březinová debatu o kufrech. Tašku si také zabalí až koncem srpna, kdy zasedne do poroty při finále jubilejního 20. ročníku soutěže Muž roku v Náchodě.

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Zpěvačka Marcela Březinová strávila dětství v klášterní škole v Africe. Jak na to vzpomíná?”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *