Rubriky

Zdravý a spokojený život: Heslo je LED Bed

Zdraví je jedna z nejdůležitějších věcí, kterou v poslední době řeší stále více lidí. Spousta lidí, si totiž uvědomuje, že není automatické. Je potřeba se o sebe starat a to nejen po fyzické, ale i duševní stránce, protože náš fyzický stav je závislý i na naší psychice.

Být zdravý, zdravý životní styl, správná životospráva, životní rovnováha – jsou témata, která se v posledních letech skloňují stále častěji. A je to určitě dobře.

Asi každý, koho tato témata zajímají, a kdo na sobě v rámci zdravého životního stylu nějakým způsobem pracuje, má nějakou svoji metodu, nebo styl ideálně spojený s vyváženým jídelníčkem, která ho posouvá směrem dál.

Novinkou na našem trhu je speciální fototerapeutické lůžko, které se nazývá LED Bed a k tomu být zdravý nám výrazně napomáhá. Každý asi ví, že základem zdravého těla je zdravá krev. Pokud nám v těle proudí zdravá krev, všechny naše orgány budou zdravé. Zdravá krev je základem k úspěchu.

A k tomu právě slouží LED Bed – fototerapeutické lůžko, novinka na českém trhu pouze ve dvou studiích v České republice – jedno v Praze a druhé v Brně.

Led Bed nám totiž čistí naší krev. Stačí si na lůžko lehnout na cca 15 – 20 minut a nechat svítit led  diody na celé naše tělo. Fotony, které se prostřednictvím záření těchto diod dostanou do všech buněk,  tělo vyčistí, detoxikuje a regeneruje.  Doporučeno je celkově 10 základních procedůr.  „Již po 4 procedůře na sobě sami pocitíte příznivé účinky. Zde ve studiu vám i zkontrolujeme krev, a naši klienti sami uvidí jak se jim krev po pár procedůrách zlepšila“ říká majitelka Studia Biorezonance na přažských Vinohradech Iveta Nurová, která LED Bed doporučuje všem, kteří chtějí být fit nebo mají nějaké zdravotní potíže.

„Je to příjemná procedura, člověk si tam na 20 minut jen lehne a udělá pro své zdraví strašně moc. Za 20 minut ležení si totálně pročistí celý svůj organismus a ještě si přitom odpočine“….směje se Iveta Nurová.

Takže ke zdravému životnímu stylu by jistě bylo fajn připojit i LED Bed. Někdo chodí do sauny, někdo do solárka, jiný zase běhat nebo na procházky do lesa, tak proč nezajít i na LED Bed. Zabere to pouhých 20 minut našeho času a uděláme velký kus práce pro naše zdraví.

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Zdravý a spokojený život: Heslo je LED Bed”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *