Rubriky

Uteče Míše Noskové snoubenec?

V poslední době se doslova roztrhl pytel s rozchody známých párů. Monika Bagárová se rozešla s Makhmudem Muradovem, Roaman Šebrle s manželkou, Pavel Nedvěd s manželkou Lucií, a nebo Ondřej Brzobohatý s Miss World Tatianou Kuchařovou.  V kuloárech se začalo mluvit o dalším páru, který by měl problémy řešit odlukou. Nečekaně je to zpěvačka Michaela Nosková, která s Jindřichem Čandou čeká potomka.

Zajímalo nás jak to tedy je. Jindřich měl totiž na konci roku 2021 odletět na několik týdnů do Etiopie a to v době, kdy zpěvačce již začínal 9. měsíc těhotenství. Pár působil celou dobu stabilně, bez veřejných afér. Navíc se jim společně podařilo rozjet několik projektů.

Dle dostupných informací měl být Jindřich členem týmu určenému k výcviku vojenských v Etiopii, kde nyní probíhá občanská válka.

Na to, jak je to mezi Jindřichem a Míšou a jak jeto s Jindřichovým odjezdem jsme se zeptali samotné Míši.

„Myslím, že lidé zbytečně hledají negativní věci tam, kde nejsou. Upřímně, pro mne byla představa, že tady Jindřich 3 týdny nebude naprosto nepředstavitelná. Není to poprvé, co taková nabídka přišla, nebyla jsem vlastně překvapená, nicméně je to poprvé, kdy jsme kvůli tíživé finanční situaci spojené s dnešní dobou o nabídce uvažovali.“ říká Míša.

Dle dostupných informací Jindřich, krom své „civilní činnosti“ působí jako konzultant  ve službách  v oblasti bezpečnosti osob, výcviku střelby, výcviku sebeobrany, přežití v různých podmínkách, výuky taktiky apod.

„Je něco jiného, když využíváme jeho schopnosti při našich cestách a expedicích nebo pro klienty, než když je někde, kde zuří válka.

 Přiznám se, že dosud  jsem vlastně ani nikdy nepátrala po tom, kde se vše naučil a nabyl tolik zkušeností. Mně stačí pocit, že jsem s někým, kdo mě vždy ochrání.“ říká Míša

„Velkým překvapením pro mě byla reakce dětí Jindřicha z prvního manželství, kdy namísto strachu o tátu tuto skutečnost komentovaly slovy, že táta jede dělat dobrou věc. Uvědomila jsem si, že pro ně je něco jako superman“. Dodává Míša.

Uvidíme, jak se vše vyvine dál a co se ještě o snoubenci Noskové dozvíme.

Zda vše není jen mlžení před blížícím se rozchodem, jak jsme zvyklí u ostatních párů.

Míše i Jindřichovi samozřejmě přejeme spoustu štěstí a šťastný příchodjejich očekávaného dítětě.

Zdroj foto insta: michaela.noskova, jindrich_canda

 

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Uteče Míše Noskové snoubenec?”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *