Rubriky

Nový bazén a wellness v Karlových Varech si mohou nově užít nejen pacienti na post-covidových pobytech

Luxusní karlovarský hotel ASTORIA Hotel & Medical Spa prošel dalším kolem rekonstrukce v hodnotě více než 42 mil. Kč a nyní disponuje novým bazénem s masážními tryskami, wellness světem se saunami, zážitkovými sprchami i Kneippovým chodníkem. Novinkou je i kosmetický salon Carl´s s nabídkou procedur založených na použití kvalitní české spa kosmetiky s karlovarskou minerální vodou. Hotel nyní kromě jiného nabízí speciální rekonvalescenční pobyty na podporu dýchacích cest a léčbu post-covidového syndromu spojeného s únavou již od 6 900 Kč za týden.

 

„V posledním roce jsme velmi významně pokročili s rekonstrukcí vnitřních prostor hotelu. Urychlili jsme výměnu výtahů za moderní a současně elegantní, kompletně přebudovali bazén a wellness centrum a rekonstrukce se dočkala i naše samostatná budova Art Deco WOLKER. Náklady na renovace se pohybovaly kolem 65 milionů Kč. Od roku 2017 jsme do rekonstrukcí vložili přes 150 milionů Kč a taková investice už je znát,“ říká Milan Krajovan, generální ředitel ASTORIA Hotel & Medical Spa.

Uprostred clanku

Hotel s výhledem na Mlýnskou kolonádu leží v samém srdci historického centra. Disponuje 142 pokoji, ale i přesto si na rozdíl od mnohých spa hotelů uchovává komorní a příjemnou atmosféru. Restaurace nabízející stravování formou bufetových stolů se nachází v přímo v hotelové budově, stejně jako soukromá hotelová čajovna denně se 4 jinými druhy čaje, wellness s bazénem nebo samotné léčebné procedury.

Nově si mohou hosté užít kosmetické procedury v salonu Carl´s , který používá výhradně kvalitní českou kosmetiku s minerální karlovarskou vodou. Vybírat mohou z celé řady ošetření, například zpevňující kolagenovou kúru, rituály ze „zlaté edice“ – Gold Edition nebo speciální péči pro muže. Vybranou kosmetiku lze v salonu také zakoupit a vyzkoušet v pohodlí domova.

„V poslední době se velmi zvýšil zájem hostů o rekonvalescenční a post-covidové pobyty se zaměřením na celkové zlepšení zdravotního stavu a posílení zdraví dýchacích cest. Lidé jsou za poslední rok vyčerpaní a to nejen po prodělaném covidu. Potřebují se zotavit a dobít energii. Právě pro ně je ideální kombinace lázeňských služeb a procedur s možností procházek, sportu i poznávání v čisté okolní přírodě,“ říká Milan Krajovan. „Čím dál více lidí také objevilo kouzlo dovolené u nás. Karlovarsko je pro spojení relaxace s cestováním, objevováním a sportem ideální, v dostupné vzdálenosti leží třeba středověký hrad Loket, zámek Bečov nebo klášter Teplá. V letošním roce jsou navíc ceny na svém minimu a spolu s lázeňskou slevou 4000 Kč na týden začínají již na 6 900 Kč za týden včetně procedur,“ uzavírá Milan Krajovan.

V Karlových Varech se léčí především onemocnění zažívacího traktu, nemoci z poruch látkové výměny, onemocnění pohybového aparátu nebo stavy tělesné a duševní vyčerpanosti, v poslední době se ale zaměřují také na léčení dýchacích cest a post-covidového syndromu.

 

www.astoria-spa.cz

 

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Nový bazén a wellness v Karlových Varech si mohou nově užít nejen pacienti na post-covidových pobytech”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *