Rubriky

Přijďte na jablečnou party! Nemusíte daleko, v pátek se chystá v Praze na Florenci. V hlavní roli bude cider

Babí léto přešlapuje za dveřmi, a to je ten správný čas na odpolední party. Značka ciderů Strongbow pořádá v pátek 6. září v pražském Manifesto Marketu na Florenci speciální akci na oslavu léta, poezie a jablek nazvanou „Strongbow apple party“. Odpoledne plné osvěžujících drinků a originálních vystoupení s tematikou jablek začíná v 16 hodin a vstup je zdarma.

Manifesto na Florenci, prostor oblíbený milovníky gastronomie a kultury, se na pozdní páteční odpoledne zaplní tím nejdůležitějším, co je potřeba k výrobě cideru: jablky. Prostě jablka, kam se podíváte, včetně oživlých jabloní.

Hlavními hvězdami a zároveň průvodci celého programu bude improvizační a moderátorské duo Dozer a Metoděj. Jejich série vystoupení obsáhne slam poetry, beat box, pantomimu a dvojice se pokusí přímo na místě dokonce složit novou píseň. O čem jiném než o jablku. Dvojici bude doplňovat DJ Chris Kaufman, který od sedmé hodiny rozjede svůj set naplno.

Metoděj (Matěj Masařík) je MC, herec, básník, beatrhymer, moderátor, promotér a copywriter. Vítěz několika freestyle battlů, šampión End Of The Weak 2010, Mistr republiky Slam Poetry 2013. Jeho kolega Dozer (Dominik Zbrozek) je rovněž oblíbený MC, herec, básník, beatboxer, moderátor, scénárista a muzikant.

Návštěvníci si vedle dobrého jídla a pití můžou zasoutěžit o dárky od Strongbow a ochutnat cider zdarma. V Manifesto Market Florenc se platí pouze bezhotovostně a psi mají vstup povolen. Velká jablečná party končí ve 22 hodin.

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Přijďte na jablečnou party! Nemusíte daleko, v pátek se chystá v Praze na Florenci. V hlavní roli bude cider”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *