Rubriky

Gerry the Goose létá s Emirates: letecká společnost představuje novou kampaň „Létejte lépe“ s nevšedním pasažérem

 

Po vzoru ikonických filmových a televizních hvězd Jennifer Aniston, Chrise Hemswortha a Jeremyho Clarksona vyzývá nejnovější ambasador značky Emirates Gerry the Goose zákazníky, aby se seznámili s výhodami a službami největší mezinárodní letecké společnosti na světě a jednoduše se rozhodli „létat lépe“. Novou reklamní kampaň můžete zhlédnout zde.

Od září se po celém světě naplno rozběhne globální reklamní kampaň, která zákazníkům připomene, že společnost Emirates nabízí na palubě svých letadel jedinečné cestovní zážitky díky cenami ověnčené palubní zábavě, profesionální palubní posádce, regionálně inspirované kuchyni a vyhlášeným nápojům. Jako doplněk k „nejlepším službám v oblacích“ nabízí společnost Emirates také prémiové služby na zemi, a to prostřednictvím nesčetných možností online a domácího odbavení, služby transferů na letiště a letištních salónků.

Děj kampaně sleduje hlavního hrdinu Gerryho, který se s ostatními kamarády chystá na dlouhý přelet z kontinentu na kontinent, nicméně se rozhodne „letět lépe“ na palubě pohodlné a sofistikované kabiny Premium Economy společnosti Emirates, zatímco jeho migrujícím ptačím bratrům po dlouhém a únavném letu již trochu dochází humor. Gerry z pohodlí svého sedadla míjí své ptačí kamarády, kteří letí za oknem letadla, zatímco on si dopřává lahodné jídlo a zábavu v podobě filmu „The Goose, The Bad and The Ugly“ na své osobní obrazovce.

„Pokud jde o vlastnosti a profil, které hledáme u našich ambasadorů značky, rozhodli jsme se rozšířit naše obzory a zalovit v nových vodách,“ řekl Richard Billington, viceprezident pro marketing a budování značky společnosti Emirates. „Gerry je zkušený cestovatel, který ví, co chce i kam chce letět. A je pevně rozhodnutý, že ať poletí kamkoliv, udělá to stylově a v náležitém pohodlí. Jsme si jisti, že po jeho prvním letu udělal dojem i na své přátele, kteří ho příště budou následovat na palubu Emirates.“

Životní cesta Gerry the Goose

Gerryho kariéra začala v centrále společnosti Emirates v Dubaji, kde vznikl koncept jeho cesty. Poté se přesunul do londýnských studií Untold Studios, kde byly pomocí počítačem generovaných speciálních efektů (CGI) oživeny první 3D modely Gerryho husích kamarádů. Proces CGI i samotného  natáčení trval 14 týdnů a podílel se na něm talentovaný tým, který doladil každé pírko, osvětlení a texturu a zároveň se postaral o to, aby pečlivě vytvořené pohyby přivedly postavu k životu, a to včetně animace Gerryho přátel, natáčení v Londýně pro zachycení přírodních scén a natáčení na palubě letadla společnosti Emirates v Dubaji.

Gerry, který je na herecké scéně relativně nový, uvádí jako vrchol své dosavadní kariéry účinkování právě v aktuální kampani společnosti Emirates. Reklama poběží ve 25 zemích po dobu jednoho měsíce, počínaje 30. srpnem 2022. Během natáčení Gerry spolupracoval s britským dabérem – Michaelem Croninem, se kterým se podařilo dosáhnout vyznění zkušeného dokumentaristy přírody.

Fyzická podoba Gerryho je inspirována husou kanadskou (Branta canadensis), což je velká divoká husa s černou hlavou a krkem, bílými tvářemi, bílou barvou pod bradou a hnědým tělem. Tento druh pochází z arktických a mírných oblastí Severní Ameriky, během migrace přes Atlantik se pak vyskytují v severní Evropě.

Závěrem hlavní hrdina Gerry the Goose dodává, že obdivuje herecké výkony kanadského krajana Ryana Goslinga, o kterém říká, že mu doslova „nahání husí kůži“.

 

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Gerry the Goose létá s Emirates: letecká společnost představuje novou kampaň „Létejte lépe“ s nevšedním pasažérem”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *