Rubriky

Killer Queen Míša Nosková oslaví své výročí jednou ze svých vysněných rolí. Již v květnu v muzikálu We will rock you

Míša Nosková se v roce 2005 proslavila v soutěži Česko hledá Superstar. Od té doby se stala jednou z nejobsazovanějších českých muzikálových zpěvaček a přestože v poslední době dává přednost spíše rodinnému krbu, slaví již 15 let své neuvěřitelné pěvecké kariéry.

„Měla jsem neskutečné štěstí, že jsem hned po Superstar dostala svoji první velikou roli a to v muzikálu Jekyll a Hyde. Od té doby se mi začal plnil můj obří sen v  nejen podobě  mnoho nádherných rolí, ale i mnoho pěveckých výzev, které mě posunuly na úroveň kde jsem.“ říká skromně Míša.

„Moji fanoušci vědí, že každé 2 roky dělám pro ně i pro mé přátelé  veliký koncert k výročí, či narozeninám. Letos jsem  chtěla oslavit 15 let své kariéry podobně, bohužel k tomu už nedošlo“.

Koncert měl totiž být v přímém televizním přenosu a i tentokrát byl připraven široký repertoár.  Korona však zaúřadovala neúprosně a to nejen kulturní branži, a její plány vzal za své. Fanoušci mohou jen doufat, že se Míša k této tradici opět vrátí.

„Já už jsem od nejbližších dárek  dostala, a to v podobě překvapení k mým únorovým narozeninám. Moji kolegové a přátelé z mého okolí, se kterými jsem kdy pracovala a nesmírně si jich vážím, mi totiž vytvořili nádherné video přání.“ dodává Míša.

Kromě přátel a kolegů z divadlasa na video přání podíleli i hudební ikony jako Helena Vondráčková, Vašek Noid Bárta, Petr Kolář, Michal David či Dr.František Janeček a další.

A to je jen pouhý zlomek všech, kteří Míše k jejím „15tým narozeninám“ popřáli.

„Chtěla jsem jim poděkovat ještě veřejně právě na koncertě, protože si to zaslouží, ale nakonec musím kvůli situaci volit tuto formu. Je to pro mne nádherná živá vzpomínka a i proto jsem se nakonec rozhodla se o ni, i když opožděně, podělit.“

Jak nám také přiznala, muzikál We will rock you patří již spoustu let mezi její srdcovky. Vidět ji tedy můžete v alternaci s Kamilou Nývltovou již v květnu příštího roku na tour po celé ČR.

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Killer Queen Míša Nosková oslaví své výročí jednou ze svých vysněných rolí. Již v květnu v muzikálu We will rock you”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *