Rubriky

Nádvoří pivovaru ožívá hudbou: Plzeňský Prazdroj chystá další koncerty

Pravidelné čtvrteční „dvojkoncerty“ na nádvoří Plzeňského Prazdroje, součást festivalu Léto v Prazdroji 2019, po celé prázdniny nabízí živou muziku napříč žánry.

Ve čtvrtek 22. srpna zahraje plzeňská rocková kapela Extra Band revival a Tragedis. Následující čtvrtek 29. srpna dorazí domácí rockeři ze skupiny Odyssea a W.A.F. Vždy se představí dvě hudební uskupení – od 19:00 předkapela a od 20:30 nastoupí hlavní host. Za symbolických 50 Kč získáte vstupenku na obě kapely a zdarma čepované pivo Pilsner Urquell nebo některý z dalších nápojů z portfolia produktů Plzeňského Prazdroje.  Pohodovou náladu umocní občerstvení v pivních stanech rozmístěných po nádvoří.

Novinkou letošního 16. ročníku Léta v Prazdroji je používání ekologických vratných kelímků. Při zakoupení nápoje zaplatíte vratnou zálohu 50 Kč a při každém dalším doplnění piva vám kelímek bude vyměněn za čistý. Poprvé se také můžete zapojit do soutěže na Instagramu a vyhrát poukaz do dárkové prodejny Plzeňského Prazdroje v hodnotě až 500 Kč! Stačí vyrazit na festival Léto v Prazdroji v oblečení značek Plzeňského Prazdroje, vyfotit se, sdílet fotku na Instagramu s hashtagem #oblecprazdroj a nasbírat co nejvíce lajků (srdíček).

Více informací na https://www.prazdrojvisit.cz/kalendar-akci/leto-v-prazdroji/

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Nádvoří pivovaru ožívá hudbou: Plzeňský Prazdroj chystá další koncerty”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *