Rubriky

Soutěž o extra špekáčky bez lepku a sóji

Užijte si letošní léto a podzim u táboráku s rodinou a přáteli. Připravte si dostatek dřeva, pohodlná křesílka a zachumlejte se do deky. Nezapomeňte, že k dobrému pití patří i dobré jídlo. K dokonalosti příjemné večerní posezení dotáhnete s Extra špekáčky od Váhala. Potěší vás především svojí kvalitou a harmonickou kořeněnou chutí. Navíc vyhrály v létě 2020 ocenění potravinářské komory v sekci Bezpečnost a kvalita potravin. 


Špekáčky Váhala obsahují ze 78 procent maso. Doplněné jsou o špíček, který je v chutných špekáčcích nezbytný. Slouží k tomu, aby se ideálně promastily a dobře se opékaly. Dále v nich je česnek, sádlo, voda a jen ty nejnutnější stabilizátory. To proto, aby vydržely cestu od výroby až na vaši zahradu. Co ve špekáčcích Váhala naopak nenajdete, je strojně oddělené maso. Jsou také bez přidané mouky, bramborového škrobu, lepku a sóji. Potěší proto i ty, kteří se lepku vyhýbají nebo ho jejich organismus špatně snáší. Špekáčky se zároveň chlubí sníženým obsahem soli i tuku a jsou bez přidaného glutamanu sodného E621, který v některých uzeninách slouží jako zvýrazňovač chuti.

TIP – Soutěžte s Váhalou o koš plný dobrot

Do konce srpna můžete vyhrát koš v hodnotě 750 Kč plný uzenin od Váhaly. Pořiďte si fotku z grilování a přidejte ji do komentářů k soutěžnímu příspěvku na Facebookové stránce @Vahala.a.spol.

Extra špekáček Váhala

Cena: 93 Kč

Hmotnost: 680 g

Pořídíte na www.vahala.cz

Více o soutěži:  https://www.facebook.com/Vahala.a.spol/

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Soutěž o extra špekáčky bez lepku a sóji”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *