Rubriky

ANTI AGING NOVÉ DOBY POPRVÉ NA INTERBEAUTY PRAGUE a WORLD OF BEAUTY & SPA

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou tradicí se již blíží.  INTERBEAUTY PRAGUE a WORLD OF BEAUTY & SPA, se konají 27. a 28. září 2019 na výstavišti v Letňanech a návštěvníci oba veletrhy nyní mohou navštívit za jednotné vstupné. Letošní veletrhy budou opravdu nabité. Ať již programem nebo kosmetickými novinkami.

 

Program bude letos velmi pestrý. Návštěvníci se mohou těšit na kadeřnickou show Tomáše Arsova, módní přehlídku  s vítězkami soutěže krásy Miss Czech Republic, makeupovou Maybelline show s Monikou Bagárovou a především dámy si užijí program pod taktovkou Káji Pavlíčka, jehož součástí bude i přehlídka finalistů Muže roku.

 

Fanoušci zpěvu a show businessu se mohou těšit na vystoupení Dáši Zázvorkové, André Tatarky, Michaela Hejče, Dětského baletu Baletu Praha, Báry Fišerové nebo vystoupení muzikálové hvězdy Michaely Noskové.

  

 

Jednou z TOP novinek letošního veletrhu je představení LED Bed – revoluce v oblasti anti agingu naprosto přírodní cestou. Návštěvníci budou mít možnost si na veletrhu vyzkoušet doslova zázračnou postel osazenou 28 000 led diodami, která prostřednictvím infračerveného, modrého a červeného záření ozdravuje nejen organismus, ale omlazuje i pokožku.  LED Bed prokazatelně po pár kúrách léčivého světelného působení na pokožku zlepší vzhled pleti a její textury, odstraní pigmentové skvrny, povzbuzuje pleť, aby vypadala zdravěji.

Anti-aging této terapie stimuluje krevní oběh a opravuje elastinová vlákna v tkáni, což pomáhá udržet pokožku pružnější a pevnější. V průběhu času se dosáhne zlepšeného okysličení a detoxikace, protože pokožka je posílena drobnými krevními buňkami, následuje zlepšená přirozená oprava a tvorba zdravé kůže. Kožní buňky rostou o 150% až 200% rychleji, jsou-li vystaveny terapii červeného světla. Tímto procesem hojení pokožky se také zlepšuje její struktura  a úroveň vlhkosti.

Další novinkou je jedinečná léčivá a kosmetická řada Vertera, obsahující buněčný gel nebo peeling z mořských řas, sloužící  k hlubokému pročištění pokožky, odstranění mrtvých buněk, zvýšení tonusu pokožky a ke zvýšení účinnosti následných kosmetických procedur.

Návštěvníci letošního veletrhu se mohou těšit na opravdové top novinky v oblasti anti agingu na 100% přírodní bázi, na spoustu zajímavostí v péči sama o sebe, na kadeřnické a makeupové show, ale třeba i na ochutnávku nápoje s názvem EPICAO, jež je naprostou novinkou v oblasti „superfoods“ složený z nepraženého kakaa a vzácné houby s názvem Chaga, který detoxikuje organismus, působí jako prevence a stimulant vlastní imunity, a dodá organismu potřebné minerály.

 

Více informací najdete na: www.veletrhkosmetiky.cz.

 

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “ANTI AGING NOVÉ DOBY POPRVÉ NA INTERBEAUTY PRAGUE a WORLD OF BEAUTY & SPA”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *