Rubriky

Zámek Kynžvart na poslední víkend v sezoně připravil speciální akce. Tady jsou!

Poslední a prodloužený víkend sezóny 2019 na státním zámku Kynžvart nabídne řadu zajímavých akcí pro děti i dospělé. 

Den vzniku Československa
V pondělí 28. října je státní svátek, kdy si připomínáme vznik samostatného Československa. Právě v tento den večer (28. října 1918) vydal Národní výbor první zákon, zákon o zřízení samostatného státu československého, a poté bylo ještě zveřejněno provolání Národního výboru „Lide československý. Tvůj odvěký sen se stal skutkem…“. Po vyhlášení samostatnosti se konaly ve městech i v obcích oslavy, slavnostní průvody a bohoslužby. Lid jásal nad nabytou samostatností i nad koncem války. Republika
byla vyhlášena přesně před 101 lety. Správa zámku Kynžvart se připojuje k oslavám vzniku republiky, v tento den od 9,00 – 16,00 bude možné navštívit zámecké expozice za speciální cenu: 1+1. Platící návštěvník bude moci sebou vzít druhého, který bude mít vstup zdarma.

Snow film fest
V neděli 27. října se na zámku Kynžvart již tradičně koná filmový festival pro milovníky zimních a outdoorových sportů. Začátek je v 16:30. Vstup zdarma.

Dětské prohlídky
Nejmenší návštěvníci se mohou těšit na Dětské prohlídky s pohádkovou bytostí. V sobotu i neděli 26. a 27. října začínají ve 14:00 a 15:00 hodina a v pondělí 28. října ve 13:00, 14:00 i 15:00 hodin.
Vstupné: 80 Kč plné / 40 Kč snížené

Prohlídky zámeckého parku
Pro milovníky přírody a zahradního umění se v pondělí 28. října otevře i prohlídka zámeckého parku Pod korunami stromů v 11:00 a 14:00 hodin. Vstupné: 60 Kč plné / 40 Kč snížené

www.zamek-kynzvart.eu

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Zámek Kynžvart na poslední víkend v sezoně připravil speciální akce. Tady jsou!”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *