Rubriky

Svatební přípravy

Mnoho plánovaných svateb se z loňska přesunulo do letošního roku… a všichni doufáme, že rok 2021 bude milosrdnější k těmto krásným a naprosto zásadním životním okamžikům. Přeci jen je to den, který má být absolutně dokonalý, na který se vzpomíná celý život. Pojí se s ním nejen počátek nové životní kapitoly, ale také veškeré přípravy a spoustu zařizování – od místa, přes svatební catering, až po to nejdůležitější, slavnostní a dechberoucí vzhled nevěsty a ženicha. Ale co když bude potřeba improvizovat?

 

Tip pro nevěstu: Jak na exkluzivní svatební vlny.

Příprava na den D začíná obvykle více než půl roku předem. A to je také dostatečná doba na domácí revitalizaci unavených vlasů. Péče o ně musí nezbytně začínat už od kořínků – masáž hlavy, kterou dosáhnete vyživených a zdravě vyhlížejících vlasů si nyní můžete užít bez pomoci druhých rukou.  A navíc během masáže vlasy zároveň vysušíte, což je další nezbytný krok pro lepší vzhled, zdraví a podporu růstu. Vysoušeč Rowenta Scalp Care Ultimate Experience (CV9240) totiž svým speciálním nástavcem poskytuje jemnou ale intenzivní masáž hlavy. Dvacet dva měkkých pohyblivých prstů podporuje mikrocirkulaci krve pro lepší okysličení pokožky hlavy. Je to báječná relaxační terapie, která posiluje vlasy a dodává jim navíc objem! Nově narostlé vlasy budou zdravější už od kořínků. Doporučená cena je 3 999 Kč/149 EUR/59 990 Ft.

Umyté a takto pečlivě vysušené vlasy jsou 100% připravené pro trendy styling. Pro svatební den se perfektně hodí něžné vlny. Jak jich ale docílit bez toho, že si poničíme intenzivní wellness přípravu? Kulma Rowenta Air Care Ultimate Experience (CF4310) je z nové generace luxusní řady, která se špičkově postará o oslňující vzhled vašich vlasů – díky nové technologii je při stylingu ochráníte. Výsledné lokny jsou dokonalé a nevysušené. Pramen vlasů jednoduše ovinete kolem hlavně, pustíte na něj studený vzduch z kulmy, podržíte pár vteřin (záleží jakou vlnu požadujete) a pramen pustíte. Vlna se studeným vzduchem zchladí, nebude vysušená ale naopak zářivě lesklá a pružná! Zároveň je díky studenému vzduchu perfektně zafixovaná. Hlaveň kulmy má keramický povrch a iontový generátor, který odstraňuje statickou elektřinu, pro hladké a lesklé výsledky. Kulma se zahřeje už za 30 vteřin a vybírat z nabídky teplot (130°–200°) můžete pohodlně na LCD displeji. Kulmovat si vlasy je možné ve dvou polohách – v horizontálním úhlu dosáhnete přirozeně vypadajících vln, zatímco v poloze vertikální vytvoříte doslova ohromující kadeře! A právě tvar kulmy umožňuje intuitivnější úpravu vlasů v zadní části hlavy – každý navlnění pramen bude vydařený.  Funkce zapamatování poslední teploty navíc zajistí, že příště už teplotu nebudete muset nastavovat. Kulma s pevným 90° zakřivením je navíc ergonomická, bolest v zápěstí a v ramenou při kulmování už nepocítíte. Součástí balení je rukavice, aby nedošlo k popálení. Doporučená cena je 2 999 Kč/109 EUR/38 990 Ft.

 

Tip pro ženicha: Pan božský u oltáře.

Den D je důležitým pro oba budoucí novomanžele. A proto i u mužů často nastává dilema, jak se co nejlépe na tento den připravit tak, aby jej každý s přehledem zvládl. Máte-li náročné požadavky na úpravu vousů anebo místo upravených vousů toužíte po hladké tváři…a také po hladkém těle, Rowenta Forever Sharp Ultimate Xpert (TN6200) zvládne obojí. Extrémně ostrý a nepostradatelný zastřihovač, se kterým můžete tvarovat, zastřihávat či holit vousy jakékoli délky bez podráždění pokožky. Navíc díky samoostřící titanové čepeli nebudete muset břity měnit, snadno odpadá povinnost dokupování břitů nejméně na 15 let. Hybridní zastřihovač Forever Sharp Ultimate disponuje třemi specializovanými nástavci na vousy – precizní holící strojek pro detailní lemování (0 mm), nástavec pro hladké oholení těla či krátké vousy a tradiční čepel pro středně dlouhé vousy. V balení je také sedm hřebenovitých nástavců pro délku vousů od 0,4 mm do 17 mm.

Zastřihovač vydrží 120 minut bez dobíjení díky lithium-iontové baterii, což představuje asi dva měsíce běžného provozu a přibližně 26 kompletních zastřižení. Na jedno zastřižení jej díky funkci rychlonabíjení s použitím USB kabelu dobijete za neuvěřitelné 4 minuty! Rychlost motoru je až 8 000 otáček za minutu – precizní výsledky jsou zaručeny jedním tahem! A na digitálním displeji kdykoli zjistíte stav baterie. Jeho použití je snadné a velmi komfortní, neboť je lehký, přesně padne do ruky a samozřejmě je omyvatelný vodou. Součástí je i pouzdro na uložení všech nástavců a dobíjecího kabelu. Doporučená cena je 2 199 Kč/79,90 EUR/28 990 Ft.

 

Francouzská rodinná firma Groupe SEB, na českém trhu známá díky značkám Tefal, Rowenta či Krups, se v rámci svého projektu zavazuje k Opravitelnosti výrobků po dobu 10 let – to platí již pro celých 95 % produkce společnosti.

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Svatební přípravy”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *