Rubriky

Vydejte se na podzimní oslavy piva. A kam jinam, než do Plzně!

Oslavy piva k Plzni prostě patří, stejně jako pěna k dobře načepovanému pivu. S příchodem podzimu Plzeň tradičně ožívá pivními festivaly, kde ochutnáte nejen proslulý ležák, ale také neobvyklé pivní speciály. Ať už se rozhodnete ochutnat cokoliv, určitě vás to nezklame! Tak na zdraví a dej Bůh štěstí!

Raven Fest (28. – 31. srpna)

Minipivovar Raven po úspěšném loňském ročníku opět na konec prázdnin chystá festival, kde se bude čepovat výhradně pivo z jejich vlastní produkce. Nouze tu rozhodně nebude o více než deset druhů neobvyklých pivních stylů. Mezi ochutnáváním se můžete vydat na prohlídku pivovaru se sládkem nebo si poslechnout některou z plzeňských kapel. Festival se koná před pivovarem na tramvajové točně v Bolevci.

Slunce ve skle (20. – 21. září)

Festival minipivovarů na nádvoří pivovaru Purkmistr přiláká na selskou náves v plzeňských Černicích několik desítek minipivovarů především z Čech. Degustovat tu můžete pivo ve skle po 0,1 ml. Pokud budete mít žízeň, samozřejmě si tu dopřejete i velké. K poslechu zahraje v pátek kapela Anakonda Benda, v sobotu The Dixie Hot Licks, Hibaj, The Shower a Turbo Revival.

Pilsner Fest (5. října)

V říjnu se bude po celé Plzni tradičně připíjet na pivo, které zná celý svět. Centrum města a nádvoří pivovaru zaplní známé kapely a během popíjení oblíbeného ležáku budete moci obdivovat umění pivovarských bednářů nebo se dokonce účastnit školy čepování.

Více informací najdete na www.pilsnerfest.cz

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vydejte se na podzimní oslavy piva. A kam jinam, než do Plzně!”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *