Rubriky

Zbav se závislostí, objev svůj smysl života

Čtrnáctidenní pobyt v nádherném, klidném a zatím panenském prostředí Srí Lanky Vám nabídne prostřednictvím sebezkušenostních skupin dotknout se svých závislostí a získat inspiraci k tomu, jak je změnit a objevit cestu k plnohodnotnému naplnění svých potřeb.

Že nejste závislí? Ano, možná se Vás netýká závislost na alkoholu či návykových látkách nebo automatech, ale můžete být závislí na sociálních sítích, virtuální realitě nebo na svých mnohaletých návycích, které Vám tvoří náročné vztahy v rodině, práci či mezi přáteli.

Závislí také můžete být na rituálech, které tvoří Vaši složku životosprávy, a tak se Vám často mohou vracet nemoci nebo zdravotní obtíže.

Terapeut Daniel Baumruk a adiktoložka Monika Plocová nyní nabízejí 14-ti denní program přímo na Srí Lance.

Daniel Baumruk – terapeut absolvent 5ti-letého sebezkušenostního výcviku v integrativní psychoterapii (model SUR). Student uměleckých terapií a lektor prožitkových, adaptačních i sebezkušenostních kurzů a workshopů. Autor programů: Terapie hrou a Integrativní psychoterapie v pedagogice volného času (přednášky na mezinárodních konferencích SEPI – USA Denver, New York, Praha)

Monika Plocová – adiktoložka, autentická terapeutka v oblasti závislostí se spirituálním přesahem, vlastní zkušeností, psychosomatickým vhledem a komplexním přístupem k člověku a jeho potížím. Zakladatelka a ředitelka 1. soukromého sanatoria pro překonání závislostí, Branického sanatoria Moniky Plocové. Terapeutka s 18 letou praxí, lektorka, pedagožka, párová, vztahová a rodinná terapeutka.

Jedinečný 14-ti denní program bude zahrnovat:

– kontakt se svými vnitřními potřebami, jak je vnímat a jak je sytit

– zvědomění si svých pravidel (negativních pravidel a návyků)

– péči o náš skutečný potenciál a objevovávání svého smyslu života

Na programu zažijete umělecké terapie (dramaterapie, muzikoterapie…), skupinové aktivity, edukace a diskuse nebo individuální konzultace.

Součástí programu budou i relaxační techniky a každý navíc obdrží i relaxační CD s nahrávkou Jóga Nidra. Cílem celého programu je, abyste  získali inspiraci k tomu, jak změnit své nepohody na pohody a odvezli si i představu s konkrétními kroky, jak změnit kvalitu svého života k lepšímu.

Pro více informací navštivte webové stránky: www.danielbaumruk.cz

Tagy

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Zbav se závislostí, objev svůj smysl života”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *